Плетіння з резинок на верстаті для початківців

Резинки Rainbow loom — це відмінний спосіб зробити багато маленьких подарунків для друзів і близьких. Цей вид рукоділля активно поширюється по всьому світу і стає хобі не тільки дітей, а й дорослих. У цій статті ми розповімо про плетінні резинок на верстаті для початківців. Навіть якщо у вас поки немає певних навичок, ви без зусиль зможете сплести прості браслети.

Детальна інструкція як плести прості браслети на верстаті

У першу чергу прочитайте інструкцію до верстата, щоб визначити якого типу він у вас (професійний або дитячий). Ряди на професійних верстатах рухливі, тому при необхідності їх можна зрушувати або знімати. Всі стовпчики повинні дивитися в одну сторону. Виїмка призначена для більш зручного зняття резинок.

Плетіння з резинок на верстаті для початківців

{PAGEBREAK}
Щоб сплести браслет на верстаті, потрібно резинки надягати в певному порядку. Для початку надіньте резинку на середній і нижній ряд, а потім другу на той же стовпчик нижнього ряду і на другий стовпчик середнього ряду.

Плетіння з резинок на верстаті для початківців

Заповніть такими зигзагами повністю верстат. Після цього розгорніть верстат так, щоб виїмки стовпчиків були повернені до вас. Підчіплювати резинки будете на тих стовпчиках, де виявилося по дві резинки.

Зачепите нижню резинку і протягніть її через верхню. Вам потрібно зробити так, щоб ця гумка склалася вдвічі на іншому стовпчику, як показано на фото.

Плетіння з резинок на верстаті для початківців

Повторіть знімання резинок подібним чином з усіх стовпчиків. У вас резинки повинні на верстаті прийняти вигляд кружків.

Плетіння з резинок на верстаті для початківців

Візьміть застібку і зачепіть саму крайню резинку. Після цього зніміть всі резинки з верстата і закріпіть застібку на останній резинці. Вийде досить простий браслет, який зможуть повторити навіть діти.

Плетіння з резинок на верстаті для початківців

Плетіння з резинок Rainbow loom — одне з найпростіших видів рукоділля, оскільки воно вимагає мінімум витрат часу і коштів. Браслет з резинок стане приємним подарунком для бабусі, мами, брата або подруги. Усього за кілька хвилин ви зможете перетворити купку резинок в красивий виріб.
{PAGEBREAK}
Сподіваємося, що наша стаття про плетіння резинок на верстаті для початківців була корисна, і ви швидко освоїте цей вид рукоділля. На нашому сайті ви знайдете багато статей про те, як плести найрізноманітніші браслети, а також фігурки, одяг та інші аксесуари.