Плетіння з резинок на рогатці

Останнім часом таке рукоділля як плетіння браслетів з резинок стає все більш популярним. Резинки loom bands на перший погляд дуже прості, але з їх допомогою можна сплести своїми руками велику кількість виробів, у тому числі іграшки амігурумі, прикраси або одяг. У цій статті ви дізнаєтеся як плести браслети з резинок на рогатці. Такий набір Rainbow loom bands один з найдешевших, тому користується попитом серед дітей і дорослих.

Браслети з резинок. Способи плетіння на рогатці

Звичайно, найпростіше плести браслети на професійному верстаті. Завдяки великій кількості стовпчиків ви можете виплітати вироби різної товщини і форми. Якщо у вас є поки в наявності тільки рогатка і гачок, не турбуйтеся. З цими інструментами теж багато можливостей, адже деякі умільці взагалі користуються тільки гачком для плетіння браслетів з Rainbow loom bands.

Плетіння з резинок на рогатці

{PAGEBREAK}

Рогатка являє собою трубочку у верхній частині якої може бути два або чотири розгалуження. За ці зубчики чіпляються резиночки і потім підчіплюються гачком. Одним з найпопулярніших браслетів на рогатці можна назвати Риб\’ячий Хвіст. Для того щоб зробити такий простий браслет, вам потрібно надіти першу резинку вісімкою, а потім ще дві без перекручень. Принцип плетіння полягає в скиданні третьої нижньої резинки в центр і подальшого надягання ще однієї гумки без перекручування.

Якщо ви навчилися плести такий простий браслет на рогатці спробуйте і інші види. Досить часто на рогатці плетуть браслети Французька коса, Тротуар і Луска Дракона.

Плетіння з резинок на рогатці. Тротуар

{PAGEBREAK}

Браслет Тротуар виглядає просто приголомшливо, тому рекомендуємо вам спробувати сплести його на рогатці. Вам потрібно буде підібрати резинки відповідних кольорів і перші два надіти вісімкою, а потім ще дві без перекручування. З одного боку підберіть дві резинки і скиньте в центр, а потім надіньте дві резинки знову.

Після цього скидаються дві резинки з протилежного боку і знову надягають. Так плетіння повторюється до тих пір, поки браслет не стане потрібної довжини.

Плетіння резинок на рогатці — простий спосіб зробити красиві прикраси своїми руками. Ви можете комбінувати кольори резинокі по одній і тій же схемі у вас вийдуть різні браслети. Способів плетіння на рогатці дуже багато. Сподіваємося, що наша стаття були корисні, і ви зможете рогатку використовувати повною мірою.