Гірлянди своїми руками на Новий рік

Наближається Новий рік і разом з ним приємні клопоти. Вибір подарунків і прикраса ялинки. А чим же її прикрасити? У цій статті ми пропонуємо вам кілька ідей по створенню іграшок — гірлянд своїми руками, які чудово оформлять і додадуть індивідуальності новорічному деревцеві.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Новорічна гірляндаі з фетру своїми руками

Виріб, про який піде мова абсолютно не хитромудрий. З його компонуванням впорається навіть маленька дитина. І часу на його створення піде дуже мало.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

{PAGEBREAK}
Отже, що ж вам знадобиться для створення гірлянди їх фетру:

— Фетр. Потрібні різнокольорові клапті. Фетр можна замінити будь-якою іншою таканиною зі схожою за структурою текстурою.
— Ножиці.
— Лекала / форми (ковпачки, кришки, стаканчики). Все що може послужити круглою формою.
— Нитка.
— Швейна машинка. Можна прокласти шов і вручну, але гірлянда може втратити охайность.
— Вузька стрічка (необов\’язково).

Заготовте багато вирізаних з фетру кружків з фетру. Можна зробити їх усіх однієї величини, а можна і різними і за кольором теж. Просто обведіть прикладену до тканини форму, а потім виріжте її. Повторюйте цей алгоритм поки не визнаєте, що кількість вирізаних вами заготовок достатня.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Тепер прокладіть шов по центру кожного тканинного кружка з\’єднуючи їх разом. На швейній машинці шов буде виглядати акуратніше, але при бажанні і ручний може добре виглядати. Просто потрібно робити маленькі стібки. Можна разом зі швом до кіл пришити довгу тонку стрічку. Так конструкція буде міцнішою.

Ось в принципі і все. Довжину гірлянди регулюйте самі. До крайніх кружків можна пришити або залишити вільні кінці стрічки або нитки, щоб гірлянду можна було закріпити.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

{PAGEBREAK}

Якщо у вас залишилися не використані тканинні кола, можете приробити до них петельки для підвішування і у вас вийдуть ялинкові кулі в мінімалістичному стилі, як доповнення до гірлянди.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Гірлянда з маленьких подарунків

Друга ідея, як і попередня абсолютно не забера багато часу і фінансів. І впоратися з її втілення зможе навіть дитина. А основним матеріалів послужить сміття. Так Так. Вам доведеться піднакопити порожніх сірникових коробок. Можна просто закупити відразу кілька упаковок з коробками. Самі сірники висипати в інший контейнер, а порожні сірникові коробки забрати для створення веселої і оригінальної гірлянди або ж підвісних ялинкових іграшок, а можна і те і інше.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Звичайно, ви можете використовувати будь-які інші маленькі коробочки. Навіть можете змайструвати їх самостійно за простою схемою. Просто розкреслити проекцію на аркуші картону і вирізавши викрійку зібрати за допомогою клею картонний коробочок. Якщо ви зможете зробити квадрат, то в тандемі з прямокутниками, якими є сірникові коробки, ваша гірлянда буде ще цікавіше.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Отже, що ж вам знадобиться для створення новорічної гірлянди із сірникових коробок:
{PAGEBREAK}
1. Картонні маленькі коробочки (сірникові або змайстровані самостійно).
2. Нитка, шнур, тонка стрічка або щось подібне.
3. Ножиці.
4. Термоклей.
5. Обгортки від цукерок, яскраві сторінки із журналів, роздрукований на принтері строкатий фон.
6. Голка з великим вушком.
7. Вузький скотч.

Перед вами гірка малесеньких коробочок. За задумом потрібно кожну таку маленьку коробочку перетворити на мініатюрний подарунок, загорнутий в строкатий папір.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Намітьте собі скільки приблизно «обгорткового» папери у вас йде на один коробок. Інший розріжте на підходящі прямокутники. Якщо ви плануєте використовувати фантики з-під цукерок, то попередньо їх слід пропрасувати праскою через паперовий лист. Ця процедура нехай і не повністю, але все-таки розрівняє обгортки.

Тепер треба акуратно обернути кожну коробочку і зафіксувати края клеєм. Якщо ви використовуєте в роботі фантики, які мають клейончасту поверхню, то склеїти такий матеріал буде проблематично. Скористайтеся вузьким скотчем.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Так, ви обернули всі коробочки, тепер у вас є величезна купа строкатих мініатюрних коробочок. Наступний крок: прикраса стрічками. Ну ви бачили подарунки без бантів? Ми ось не бачили. Тому кожну коробочку треба обв\’язати вузької стрічкою на манер посилки. Визначаєте де у вас буде верх, потім накидаються відрізок стрічки на саму вузьку сторону коробочки і перехрещуються під днищем. Вільні кінці виводите вгору і перпендикулярно перехрещуєте з вже закріпленою стрічкою і зав\’язати бантик. Все. Стрічечки можна використовувати найрізноманітніші. Головне, щоб вони були неширокі.

Отже, тепер перед вами купа обгорнутих і прикрашених коробочок. Які вже мають вигляд запакованих подарунків. Прийшов час нанизати їх і оформити гірлянду. Візьміть голку з великим вушком всуньте в нього обрану вами нитку або мотузку, добре виглядатимуть посріблені або позолочені шнури.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

{PAGEBREAK}
Відміряйте відрізок нитки, який буде відведений для закріплення гірлянди і зав\’язуємо вузол. Він повинен бути досить об\’ємним, тому незайвим буде повторити процедуру. Тепер прийшов час першої коробочки. Нанижіть її на нитку і підтягніть до самого вузлу. Потім знову, щільно притиснутими до подарунка зав\’яжіть вузлик і знову нанижіть коробку і не забудьте про вузлик. Так, продовжуйте поки у вас не вийде ваша гірлянда. Довжину її ви самостійно вибирайте. Якщо ви задумали зробити в комплект ще й підвісні іграшки, то попросту на один з кутів подарунка капніть невелику кількість термоклея і приклейте заздалегідь зав\’язану петельку. Все, веселі коробочки-подарунки готові. Таку гірлянду можна розвісити по приміщенню або вікнах, а можна і прямо на ялинку. Це вже залежить від ваших побажань.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Осінні гірлянди своїми руками: Цитрусовий бум

Який Новий рік без мандаринів? Ми навіть уявити вже не можемо як це не об\’їстися стиглими мандаринами під Новий рік, та ще й з такою ретельністю, що начебто і немає іншого можливого періоду, щоб ці самі цитрусові з\’їсти. А цитрусові шкірки складають 70% сміття у відрі. Пропонуємо подивитися на них під іншим кутом, візьміть на озброєння ідею створення цитрусової гірлянди з кірок. Оригінально, дешево і надзвичайно просто. З шкірок можна і підвіски зробити і декор для упаковки подарунків або чогось подібного.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Отже, що ж вам знадобиться для створення цитрусової гірлянди:
{PAGEBREAK}
1. Цитрусові шкірки. Підійдуть мандаринові, апельсинові та лимонні. Лимонні при висиханні набувають інший відтінок шкірки, вам може не сподобатися.
2. Пару маленьких неочищених апельсинів. Бажано товстошкірих.
3. Формочки, якими можна видавити.
4. Нитка, шнур або щось подібне.
5. Духова шафа.
6. Тоненьке ручне свердло.
7. Товста голка з великим вушком.
8. Папір чи калька для запікання.

Приступимо до виконання гірлянд

Підготуйте очищені шкірки цитрусових. Головне, щоб при очищенні ви намагалися зберегти якомога більше цілої шкірки. Розкладіть їх на твердій і чистої поверхні. Тепер формочками видавіть ті, що задумали: круглі, квадратні, зірочки або ромби.

Тепер візьміть кальку для запікання або папір і акуратно розкладіть заготовки. Потім поставте їх у холодну духову шафу і повільно підніміть температуру. Не поспішайте, краще зробити кілька підходів ніж все спалити за один раз. Можна застосувати і традиційний метод сушіння, але він займе досить багато часу. Хоча на зовнішній вигляд шкірок це не вплине.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Після висихання, в принципі, можна зібрати гірлянду з вже наявних заготовок. Але оригінальним доповненням стануть цитрусові колечка.

Читати також: Як зробити новорічні ялинкові іграшки самому

Для того щоб їх зробити просто візьміть НЕ соковитий апельсин. Як відомо є такі сорти або плоди довго лежали в магазині, але вони стають м\’якими втрачаю свою пружність. Вам це і треба. Нечесний продавець буде надзвичайно задоволений. Гострим і тонким ножем наріжте апельсини. Не треба чистити і розрізати, як є розріжте кожен плід. Тільки не вдавайтеся в крайність занадто тонкі зрізи можуть так сильно деформуватися при сушінні, що втратять естетичність або попросту будуть крихкими

Гірлянди своїми руками на Новий рік

{PAGEBREAK}
Нарізані апельсини розкладіть на пергаменті для запікання і подібно шкіркам підсушіть в духовій шафі.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Висушені шкірки і шматочки треба нанизати на шнур. Отвір для підвішування краще проробляти маленьким свердлом. Оскільки висушені шкірки дуже легко можуть розкришитися і дірявити їх голочкою погана затія. У кожному окремому елементі треба просвердлити по дві дірочки. Це не стосується тих частин, які ви плануєте перетворити в підвіски. Так буде достатньо і однієї дірки.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Тепер чергуючи шкірки і зрізи просто нанизуйте їх на шнур. Який протягнуто в товсту голку. Кожну деталь відокремлюйте вузлом. Це запобіжить зсув шкірок на шнурі.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Тепер підвіски. Їх зробити ще простіше. В отвори втягнути відрізки шнурка і зав\’язати. До зрізів можна додати зірочки анісу, палички кориці і колючки гвоздики. Всю композицію закріпіть термоклеем і застосовуйте як декор в упаковках подарунків або підвіски на ялинку. От і все.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Паперове морозиво на ялинку

Паперове морозиво дуже незвичайна ідея. Іграшки у вигляді морозива прекрасно оформлять вашу ялинку і зробити таку саморобку надзвичайно просто. До процесу можна залучити діток.

Отже, що ж вам знадобиться для створення, паперового морозива:

1. Гофрований папір різних кольорів.
2. М\’який картон або щільний папір. Бажано щоб він наближено нагадувала вафельний стаканчик.
3. Клей.
4. Ножиці.
5. Голка з ниткою.

Приступимо до виготовлення ялинкового декору

{PAGEBREAK}
На картоні або щільному папері накресліть окружності діаметром в 11 сантиметрів. Виріжте їх. Кожне вирізане коло розділіть строго навпіл і розріжте. Потім з кожного півкола скрутіть конус. Результат закріпіть клеєм. Можна використовувати ПВА або ж будь-який інший клей. Вафельні стаканчики готові.

Гірлянди своїми руками на Новий рік

Тепер треба зробити морожені кульки. З гофрованого паперу скрутіть нещільно спресовані кульки. Головне, щоб спресований в грудки папір був достатньо стиснутий щоб тримати форму, але й не був сильно спресований.

Тепер помістіть імпровізовані морожені кульки в ріжок. Результат зафіксуйте клеєм. Другу кульку також приклейте. Клей можна використовувати який хочете.

Для того щоб ріжок з морозивом можна було підвісити, треба нанизати саму верхню кульку на голку і протягнути нитку. На цьому все.

Оригінальні ялинкові прикраси чекають на своє місце на вашій ялинц. Щасливого Нового року.