Бонбоньєрки своїми руками

Бомбоньєрки — це невелика коробочка, яка раніше використовувалася для упаковки цукерок, а сьогодні вони стали приємним подарунком для гостей від молодят на весіллі. Сьогодні можна купити бомбоньєрки різної форми, але найприємніше зробити її самостійно. Коробочки з невеликими подарунками зроблена своїми руками залишить про ваше весілля багато приємних вражень. У цій статті ви знайдете шаблони бомбоньерок, які залишать приємні спогади про ваш урочистий захід.

Раніше існувало тільки два види бомбоньерок — у вигляді куба і плоскі. Сучасні коробки зазнали невеликі зміни і виготовляються з різних матеріалів і квітів. Згідно з традиціями ці бомбоньєрки дарують гостям наприкінці весілля, щоб таким чином висловити вдячність за те що вони знайшли час відвідати торжество.

Бомбоньєрки своїми руками

Любителям сміливих геометричних форм, красивих орнаментів і суворої закономірності припадуть до душі бомбоньєрки у формі куба. Для їх виготовлення вам знадобиться коробочки і клейкий папір золотого або срібного кольору. З паперу вам потрібно вирізати напівкружечки, після цього наклейте їх на коробочку. Ви можете самостійно придумати візерунок або спробувати приклеювати їх у вигляді риб\’ячої луски.

Бонбоньєрки своїми руками

Декор коробочки може бути найрізноманітнішим. Деякі умільці використовують сипучий гліттер. Вам потрібно підготувати коробочку (готову або зробіть за шаблоном). Нанесіть на коробочку клей, а потім умочуйте її в гліттер. Цей варіант виготовлення декоративної коробочки можна назвати одним із самих бюджетних.

Бонбоньєрки своїми руками

Ви можете зробити коробочку самостійно за шаблоном. Оригінально виглядають коробочки у вигляді сердечок або складних геометричних фігур.

Читати також: Квіти в гліцерині майстер клас

Візьміть квадрат паперу зі стороною 30 см і розділіть його на маленькі квадратики по 10 см. Повинно бути 9 невеликих квадратиків. Тепер потрібно на кожній стороні паперу відзначити середину і накреслити квадрат, який перетне маленькі квадрати.

Бонбоньєрки своїми руками


Після цього по лініях згину зігніть і у вас вийде піраміда.

Бонбоньєрки своїми руками

Зверху прив\’яжіть стрічки і приклейте папірчики з іменами і ваша бомбоньєрка готова.

Бонбоньєрки своїми руками

Якщо ви вирішили робити бомобоньерки для свого весілля, ретельно продумайте дизайн цих коробочок, а також кольорову гамму і матеріали. Ці вироби тоді будуть не просто подарунком для гостей, але і відмінним декором всього заходу. Весільний декор своїми руками — відмінна ідея для неповторного свята.