Які продукти треба вживати для здоров\’я щитовидної залози

Що корисно їсти для щитовидки, щоб зберегти її здоров\’я і убезпечити себе від гормональних збоїв? В першу чергу, налягайте на яблука, морську капусту і морепродукти.

1. Морська капуста


Морська капуста — один з лідерів за вмістом йоду, що дуже важливо для підтримки здоров\’я щитовидної залози. Крім того, до складу капусти входить безліч вітамінів і інших корисних речовин.

2. Морська риба і морепродукти


Дари моря — багате джерело йоду, а також цінних жирних кислот омега-3, які підтримають роботу щитовидки. Постарайтеся вживати морську рибу або морепродукти хоча б двічі на тиждень.

3. Яблука


Не дарма кажуть, що одне яблуко в день вбереже від хвороб на довгі роки. Щитовидка тут — не виняток. Зокрема, антиоксиданти, якими багаті яблука, захистять щитовидну залозу від злоякісних новоутворень.

4. Чорниця

Уже зовсім скоро на прилавках магазинів з\’явитися чорниця — цінне джерело антиоксидантів. Завдяки складу цієї ягоди, вона захистить щитовидку від гормональних збоїв.

7. Горіхи і мед


Налагодити
роботу щитовидки допоможе такий рецепт: розімніть 4 ядра волоських
горіхів, додайте 1 столову ложку меду і перемішайте.
Цю суміш потрібно з\’їдати вранці натщесерце протягом 2 тижнів. Просто починайте щоранку зі свіжої порції, що укріплює здоров\’я.