Віброяйце — відмінний інструмент для задоволення

Індустрія іграшок для дорослих постійно розвивається. Крім традиційних вібраторів чи фалоімітаторів для урізноманітнення сексуального життя можна скористатися віброяйцем.

Віброяйце: особливості застосування та різновиди

Секс-іграшка у формі яйця — це компактний та простий у застосуванні гаджет, який може принести величезне задоволення. Він має анатомічну форму, приємний на дотик, але при цьому може створювати потужні вібрації і дарувати незабутні відчуття під час сексу. Його основне призначення — стимуляція ерогенних зон: вагіни, клітора, анального отвору, сосків тощо. Також іграшку можна застосовувати для збудження партнера, впливаючи з її допомогою на пеніс, яєчка чи мошонку.

Віброяйце — відмінний інструмент для задоволення

Віброяйце підходить і для мастурбації на одинці, і для сексуальних ігор удвох. Застосовувати аксесуар варто і для тренування інтимних м’язів.

Під час застосування віброяйця необхідно використовувати лубриканти, віддаючи перевагу засобам на водній основі.

Особливістю цієї інтимної іграшки є можливість дистанційного керування. Виготовляють віброяйця з силікону, ніжного гіпоалергенного матеріалу з дуже приємною природною текстурою.

Іграшки для дорослих у вигляді віброяєць ділять на кілька категорій:

  • класичний варіант, що нагадує вібратор, з кількома режимами роботи;

  • віброяйце з бездротовим управлінням за допомогою пульта;

  • смарт-яйце, яким можна керувати за допомогою мобільного додатку.

Класичний міні вібратор яйцеподібної форми має оптимальний дизайн для активної стимуляції піхви та клітора. Завдяки невеликому розміру та обтічній формі його можна використовувати і в анальному сексі. Можливість вибрати інтенсивність вібрації дозволяє отримати максимум задоволення на кожному етапі інтимної гри.

Пікантною іграшкою з дистанційним управлінням можна керувати самостійно або за допомогою партнера. Лише натисканням кнопок на пульті можна досягти бурхливого оргазму завдяки енергійним поштовхам або ніжній пульсації яйця.

Смарт віброяйце: відкрийте нові горизонти сексуальної втіхи

Особливої гостроти відчуттів під час сексу можна досягти з допомогою, як не дивно, інноваційних технологій. Якщо хочете випробувати це на собі, придбайте віброяйце зі смартуправлінням. Це гарантує надзвичайну насолоду і безліч відкриттів під час близькості. Цей високотехнологічний прилад має ряд особливостей, які роблять його використання надзвичайно приємним:

  • м’який матеріал та ребриста поверхня чудово пестять ерогенні зони;

  • управління за допомогою програми на мобільному пристрої, яке дозволяє не лише вибрати потрібний режим стимуляції, а й підключити багато цікавих опцій.

Віброяйце — відмінний інструмент для задоволення

Інтерактивне віброяйце реагує на голосові команди та музику, відповідно змінюючи свій темп. Крім звичайної ритмічної вібрації можна увімкнути подразнюючі пульсуючі ритми, хвилеподібні коливання, потужні поштовхи.

Втілити найпотаємніші еротичні фантазії можна і на відстані від партнера. В деякі моделі секс-іграшок вмонтована веб-камера, а роботою віброяйця можна керувати дистанційно. У мобільних застосунках, що створені для керування гаджетами, передбачено налаштування таємного чату для інтимного листування та інтерактивні ігри для дорослих.

В секс-крамниці Candor Place є можливість придбати віброяйця різних видів, а також в комплекті з іншими аксесуарами для палких пригод. Слід робити вибір, враховуючи свої уподобання та рівень готовності до експериментів.