Які потрібні вітаміни для жінок під час вагітності

Під час вагітності організм жінки перебудовується і вимагає набагато більше вітамінів та мікроелементів, ніж у звичайний час. Змінюється гормональний фон і склад крові, через розвиток малюка потрібно отримувати вдвічі більше заліза та фолієвої кислоти, на 50% більше кальцію та цинку, а вітамінів групи B – більше на третину.

Вітаміни під час планування вагітності

У Росії дефіцит вітамінів не стоїть так гостро – як правило, середній людині, яка дотримується нормальної дієти, вистачає кількості вітамінів з їжі, проте, коли йдеться про вагітну жінку, то прийом добавок буде просто неминучим.

Найнеобхідніший вітамін на етапі підготовки до вагітності – це B9 (фолієва кислота). Він відповідає за розвиток нервової системи дитини. Фолієву кислоту при вагітності слід приймати до 12-го тижня. Добова доза становить 400 мкг. Недолік фолієвої кислоти протягом першого триместру може спричинити недорозвинення головного мозку малюка.

В інтернет-магазині добавок та вітамінів https://vansiton.ua/ можна придбати вітаміни для росту волосся, наповнені необхідними мікроелементами та корисними мінералами, що сприяють зміцненню структури волосся. Вся представлена ​​у каталозі нашої компанії продукція відрізняється бездоганною якістю, при цьому цінова політика на асортимент незмінно залишається адекватною.

Вітаміни на ранніх термінах вагітності

На різних термінах вагітності потрібно дотримуватися різних дієт і приймати різні вітаміни. Докладною інформацією вас повинен забезпечити ваш акушер-гінеколог. Як уже говорилося вище, найнеобхідніший вітамін на ранніх термінах вагітності – фолієва кислота. Але не варто забувати і про інші елементи.

  1. Вітамін А під час вагітності. Ретинол необхідний матері під час першого і третього триместрів. Його доза не повинна перевищувати 1400 мг на добу, оскільки передозування може заважати розвитку тканин плода.
  2. Вітамін Е під час вагітності. Токоферол необхідний не тільки сам по собі, але і як речовина, що допомагає організму засвоювати вітамін А. Недолік токоферолу призводить до постійного відчуття слабкості, а у малюка можуть виникнути проблеми з розвитком зору. Крім того, вітамін Е при вагітності виконує корисну роль антиоксиданту. Надлишок призводить до проблем із серцем.
  3. Вітамін D під час вагітності. Цей вітамін потрібний організму матері для синтезу деяких гормонів. Також він допомагає засвоювати кальцій.
  4. Вітамін B6. Це один із найважливіших компонентів під час вагітності. Потреба у ньому зростає третину проти періодом до зачаття. B6 відповідає за синтез амінокислот та білків, які є будівельним матеріалом для плоду. Також достатня кількість вітаміну в організмі знижує частоту та тяжкість токсикозів під час першого та другого триместрів.

Підібрати правильну дієту, що враховує потребу організму та розповісти, як приймати вітаміни, вам має особистий акушер-гінеколог на консультації.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *