Які потрібні вітаміни для жінок під час вагітності

Під час вагітності організм жінки перебудовується і вимагає набагато більше вітамінів та мікроелементів, ніж у звичайний час. Змінюється гормональний фон і склад крові, через розвиток малюка потрібно отримувати вдвічі більше заліза та фолієвої кислоти, на 50% більше кальцію та цинку, а вітамінів групи B – більше на третину.

Вітаміни під час планування вагітності

У Росії дефіцит вітамінів не стоїть так гостро – як правило, середній людині, яка дотримується нормальної дієти, вистачає кількості вітамінів з їжі, проте, коли йдеться про вагітну жінку, то прийом добавок буде просто неминучим.

Найнеобхідніший вітамін на етапі підготовки до вагітності – це B9 (фолієва кислота). Він відповідає за розвиток нервової системи дитини. Фолієву кислоту при вагітності слід приймати до 12-го тижня. Добова доза становить 400 мкг. Недолік фолієвої кислоти протягом першого триместру може спричинити недорозвинення головного мозку малюка.

В інтернет-магазині добавок та вітамінів https://vansiton.ua/ можна придбати вітаміни для росту волосся, наповнені необхідними мікроелементами та корисними мінералами, що сприяють зміцненню структури волосся. Вся представлена ​​у каталозі нашої компанії продукція відрізняється бездоганною якістю, при цьому цінова політика на асортимент незмінно залишається адекватною.

Які потрібні вітаміни для жінок під час вагітності

Вітаміни на ранніх термінах вагітності

На різних термінах вагітності потрібно дотримуватися різних дієт і приймати різні вітаміни. Докладною інформацією вас повинен забезпечити ваш акушер-гінеколог. Як уже говорилося вище, найнеобхідніший вітамін на ранніх термінах вагітності – фолієва кислота. Але не варто забувати і про інші елементи.

  1. Вітамін А під час вагітності. Ретинол необхідний матері під час першого і третього триместрів. Його доза не повинна перевищувати 1400 мг на добу, оскільки передозування може заважати розвитку тканин плода.
  2. Вітамін Е під час вагітності. Токоферол необхідний не тільки сам по собі, але і як речовина, що допомагає організму засвоювати вітамін А. Недолік токоферолу призводить до постійного відчуття слабкості, а у малюка можуть виникнути проблеми з розвитком зору. Крім того, вітамін Е при вагітності виконує корисну роль антиоксиданту. Надлишок призводить до проблем із серцем.
  3. Вітамін D під час вагітності. Цей вітамін потрібний організму матері для синтезу деяких гормонів. Також він допомагає засвоювати кальцій.
  4. Вітамін B6. Це один із найважливіших компонентів під час вагітності. Потреба у ньому зростає третину проти періодом до зачаття. B6 відповідає за синтез амінокислот та білків, які є будівельним матеріалом для плоду. Також достатня кількість вітаміну в організмі знижує частоту та тяжкість токсикозів під час першого та другого триместрів.

Які потрібні вітаміни для жінок під час вагітності

Підібрати правильну дієту, що враховує потребу організму та розповісти, як приймати вітаміни, вам має особистий акушер-гінеколог на консультації.