Які недуги допоможе перемогти ендокринолог?

Як проходить огляд лікаря?

Діагностика захворювання починається зі збору даних та визначення симптомів, що турбують пацієнта. Далі експерт залежно від необхідності може обмацати залози та статеві органи щодо їх нормального стану, щоб підтвердити або спростувати запальні процеси в організмі.

Додатковою мірою обстеження може бути прослуховування серцевого ритму та вимірювання тиску. Для встановлення точного діагнозу може призначатися МРТ, пункція, УЗД.

Ендокринолог також займається питанням метаболізму та нормальної ваги пацієнта, тому в його кабінеті можуть бути електронні ваги, сантиметрова стрічка. У розпорядженні лікаря також знаходиться неврологічний набір для діабетичної нейропатії.

Огляд дітей у ендокринолога

Ендокринолог є не тільки дорослим лікарем, його допомога може знадобитися навіть найменшим пацієнтам. Гормональний дисбаланс спостерігається у дітей так само. Найбільшого поширення набули проблеми щитовидної залози. До інших поширених захворювань належить:

  • гіпотиреоз;
  • карликовість;
  • дифузний зоб;
  • мозковий гігантизм;
  • хвороба Іценко-Кушінга.
  • Жіночі та чоловічі хвороби ендокринної системи

Через статеві відмінності у пацієнтів лікаря можуть виникати гендерні захворювання. До виключно жіночих хвороб належить передклімактеричний синдром, розлади лактації, доброякісні кісти, профіцит чоловічих гормонів, збої менструального циклу.

До чоловічих недуг належить андрогенний дефіцит, порушення в обміні кальцію, апудоми, пубертатноноші диспітуітаризм.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *