Як вибрати і зберегти, те що дає бджола » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як вибрати і зберегти, те що дає бджола

Як вибрати і зберегти, те що дає бджола

Бджола, розумно перетворюючи дари природи, створила стільки корисних і цінних продуктів, що з нею не зрівняється жоден інший живий організм.

 

Це мед, віск, пилок-обніжжя, перга, прополіс, маточне молочко, за брус, бджолина отрута, хітиновий покрив самої бджоли.

 

Як вибрати якісну продукцію бджільництва?

 

Перга - бджолиний «хліб» - це законсервований пилок в осередках стільників для тривалого зберігання. При консервації зберігається весь склад пилку, крім того, він збагачується вітаміном Е і стає в більш засвоюваній формі.

 

Перга - продукт з високою біологічною активністю, не випадково дітки бджіл ростуть не по днях, а по годинах. Але корисна перга не тільки бджолам, а й людині. Найцінніша перга - в сотах, залитих медом і запечатаних воском. Термін зберігання її не більше двох років.

 

Незапечатанаперга при зберіганні в теплому місці швидко уражається грибками і до вживання непридатна. Якісну пергу можна перемолоти на м'ясорубці, змішати з медом (1: 1) і зберігати при температурі 4 градуси (до 12 градусів).

 

Як зробити «ліки» з перги?

 

Люди з підвищеним тиском вживають продукт щодня курсами по 20-30 днів по 2 - 5 г (від 1/3 до 1 чайної ложки) натщесерце або перед їжею, зі зниженим і нормальним тиском - після їжі. Пилок і пергу для повноти засвоєння розсмоктують в роті не менше 15-20 хвилин, нічим не запиваючи. Пилком і пергою лікують багато хвороб, захоплюючи все основні системи організму.

 

Трутневой особистісний гомогенат - це молочко, отримане від вичавлювання личинок трутнів перед запечатуванням або відразу після запечатування (коли борються з кліщем Варроа вирізанням трутневого розплоду). Це молочко ефективно лікує захворювання ендокринної системи. Воно має оздоровчу і омолоджуючу дію.

 

Вирізаний трутневой розплід протягом 30 хвилин віджимають через марлю і отримане молочко поміщають в скляний посуд, заповнюючи його до країв, не залишаючи повітря. Посудину герметично закривають і зберігають у холодильнику при температурі 4-6 градусів не більше 30 днів.

 

Для тривалого зберігання його можна заморозити. Застосовують продукт не більше 2 г 1 раз в день. Маточне молочко бджолярі можуть отримувати при виламуванні маточників, а також спеціально вирощуючи маточники. Найбільше є маточного молочка в маточнику з 3-х денною личинкою - від 200 до 400 мг.

 

Протягом півтори години після відбору маточників маточне молочко скляною або дерев'яною лопаткою виймають з маточників і консервують зі зрілим медом (торішнім) в пропорції 1: 100 або 2: 200, тобто приблизно 5 маточників на 100 г меду.

 

Зберігають продукт в холодильнику герметично закритим. Вживають щодня (за потребою організму) по 10-12 г дорослі і 5-6 г - діти, тримають під язиком до повного розсмоктування. Курс лікування різний, але зазвичай 20 днів з перервою 20-30 днів. Можна виготовити спиртовий розчин: 1 г молочка на 20 г спирту (40-45 градусів). Зберігають в скляних пляшках, герметично закритих.

 

Приймають по 5-10 крапель на цукор, тримають під язиком.


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вибрати і зберегти, те що дає бджола
18-10-2016
Кулькість читачів: 1593