Фізіологічно функціональні продукти: що це таке і з чим їх їдять?

Появі поняття про фізіологічно функціональних продуктах харчування — ФФП, або так званих збагачених, ми зобов\’язані Японії. У 1991 році в Японії був прийнятий закон, згідно з яким стартувала розробка таких продуктів, які повинні були вирішити ті чи інші проблеми зі здоров\’ям. Все почалося з виробництва сухого молока для вагітних і годуючих жінок, а також молока для немовлят.

 

Трохи пізніше були створені продукти для літніх людей, яким важко пережовувати й ковтати звичайну їжу. З\’явилися і спеціальні продукти для хворих на діабет. Потім — для загального оздоровлення: це продукти з категорії Food for Specific Health Use (FOSHU). У них додаються корисні й ефективні інгредієнти, чиї корисні властивості були доведені вченими-медикамі.

 

Звідки беруться ФФП

 

Виробництво фізіологічно функціональних продуктів харчування йде в двох напрямках:

 

— Збагачення відомих всім продуктів, наприклад готових каш, супів, хлібобулочних виробів, напоїв, корисними для здоров\’я компонентами.

 

— Розробка нових продуктів — коктейлів, батончиків, сумішей, — до складу яких входять корисні для здоров\’я інгредієнти.

 

На рідних просторах

 

Ми не стали вигадувати нічого нового і пішли тим же шляхом, що і японці. У Росії сьогодні існує кілька груп фізіологічно функціональних продуктів, кожна з яких має свою специфіку. У нас вже поставлено на потік виробництво дієтичних продуктів без цукру для людей, які страждають на діабет, а також дитяче харчування.

 

З\’явилося в нашій країні і лікувально-профілактичне харчування, що містить певні компоненти, які, наприклад, заповнюють дефіцит біологічно активних речовин, нейтралізують токсини і сприяють якнайшвидшому виведенню їх з організму, підвищуючи його захисні сили.

 

Що всередині?

 

Включаються до ФФП функціональні добавки, які є біологічно активними речовинами, надають їжі нові корисні властивості. Ставлення до розряду функціональних продуктів харчування визначається вмістом в їх складі одного або кількох компонентів, кожен з яких здебільшого має природне походження.

 

ХАРЧОВІ ВОЛОКНА — це клітковина, яка нормалізує процеси в травній системі. Харчові волокна навіть знижують апетит за рахунок того, що їх обсяг в шлунку збільшується.

 

ОЛЫГОСАХАРИДИ — це пребіотики, які нормалізують мікрофлору кишечника.

 

АМІНОКИСЛОТИ, ПЕПТИДИ І БІЛОК — це головний матеріал для будови м\’язових тканин, тому що містять такі компоненти продукти рекомендуються для спортсменів.

 

ГЛІКОЗИДИ — це речовини, під впливом яких відновлюється порушена рівновага кровообігу, йдуть набряки, поліпшується робота серця.

 

 

ХОЛІН — незамінна харчова речовина, яка захищає від руйнування мембрани всіх клітин, нормалізує рівень холестерину в крові, має заспокійливу дію — поліпшує роботу мозку і всієї нервової системи людини, а також попереджає депресію.

 

МОЛОЧНОКИСЛІ БАКТЕРІЇ — завдяки їм скисає молоко і перетворюється, в залежності від способу виробництва, в кефір, кисле молоко або ацидофілін. Потрапивши в травний тракт людини, ці бактерії синтезують речовини, які на дають розвиватися шкідливим мікроорганізмам. Тому дуже корисні продукти, збагачені молочно-кислими бактеріями.

 

ПОЛІНЕНАСИЧЕНІ ЖИРНІ КИСЛОТИ — ліноленова омега-3 і лінолева омега-6 — є незамінними, вони входять до складу рослинних олій та тваринних жирів і обов\’язково повинні поступати в наш організм з продуктами харчування. Інакше неможливо буде підтримувати основні процеси життєдіяльності.

 

АНТИОКСИДАНТИ — це речовини, які очищають організм від ушкоджуючих молекул, званих вільними радикалами. Високою антиоксидантною активністю володіють, наприклад, деякі вітамінні препарати (токоферол, рутин, нікотинова кислота). Збагачені антиоксидантами продукти харчування особливо корисні для тих, чий організм часто перебуває у стресовому стані або схильний до впливу несприятливих природних факторів.

 

Крім перерахованих біологічно активних речовин, що входять в ФФП, вони можуть містити також і інші корисні інгредієнти, наприклад інулін, мінеральні речовини і т.д.

 

Їжа, а не ліки

 

Фізіологічно функціональні продукти харчування не є ліками, а вважаються доповненням до лікарських рекомендацій. Збагачені біологічно активними речовинами продукти харчування можна придбати і без призначення лікаря і вживати тривалий час, оскільки шкоди вони не принесуть. Вживання ФФП має бути регулярним. Також необхідно дотримуватися інших аспектів здорового способу життя.