Як очистити організм від шлаків та токсинів

Для чищення від шлаків і токсинів не слід шукати якусь дорогу екзотику. Зелені соки вкажуть токсинам на двері. Для досягнення ефективної детоксикації слід освоїти деякі правила.

ПРАВИЛА ЧИСТКИ ЗЕЛЕНИМИ СОКАМИ

1. Сік слід пити на порожній шлунок. В цьому випадку вітаміни і мінерали з соку кинуться прямо в кровотік. Якщо ж шлунок не порожній, то харчові маси затримають швидке всмоктування поживних речовин. Зелений сік слід пити або через 2 години після прийому їжі, або вранці. Після випитого соку приймати їжу рекомендується не раніше, ніж через 20 хвилин.

2. Пити сік бажано відразу після приготування (ідеально в межах 15 хвилин). Як тільки настане зіткнення з повітрям, живі ферменти почнуть руйнуватися. Це знизить поживну цінність соку і його потенціал для передачі енергії сонця людині. У разі необхідності зберегти сік, слід тримати його в холодильнику не більше 72 годин.

3. Не слід додавати багато солодких фруктів і овочів в зелений сік. Кавун, яблука (за винятком зелених), груші і моркву краще з\’їсти цільними. У разі високого їх змісту в складі соку істотно підвищиться вміст цукру і фруктози. Така суміш негативно відіб\’ється на рівні цукру крові, і надасть додаткове навантаження на підшлункову залозу і печінку. Мало цього, солодке спровокує почуття голоду. Максимальна кількість на одну порцію соку — це один фрукт. Для хворих на цукровий діабет і ожиріння — ніяких фруктів.

4. Зелений сік не замінює прийом їжі (за винятком випадку, коли ви проводите розвантаження на зелених соках). Сік — це хороший перекус і / або додаткова вітамінна пігулка (в 100 разів краще, ніж хімічно синтезована). Вживання соку за 20 хвилин до прийому їжі «налаштує» смакові сосочки
на вживання овочевої їжі і приглушить бажання з\’їсти солодке або швидкі
вуглеводи.

5. Зелені соки і коктейлі слід «жувати» — потримати в роті, посувайте щелепою кілька секунд, а потім проковтніть. Це дасть час виділитися слині, в якій містяться травні ферменти. Травлення має починатися з ротової порожнини.

6. Періодично міняйте склад зелених соків. При всій незаперечній корисності зелених соків, їх одноманітний склад
може привести до таких наслідків, як перевантаження оксалатами,
перешкоди у функціонуванні щитовидної залози або алергічні прояви.

Рекомендований СКЛАД ЗЕЛЕНИХ СОКІВ для чищення від зовнішніх і
внутрішніх токсинів від відомого фахівця по цукровому діабету Gabriel
Cousens:

Основа: селера, огірок;
Листова зелень + трохи пряних трав;

Інші овочі: томати, болгарський перець всіх кольорів, корінь лопуха,
топінамбур, редиска, проростки і стебло брокколі (теж піде в справу);

Підсолоджувач — один фрукт або ягоди. Для хворих на ожиріння та цукровий діабет — виключно стевія або ксиліт;

Приправи: лимон або лайм, пудра кайенского перцю, імбир, часник, гімалайська сіль, турмерік (пудра або сік).

Чистка зеленими соками не вимагає строгих схем. Ви
можете пити зелений сік 1-2 рази в день (перед сніданком і / або в
якості перекусу), або робити розвантаження на зелених соках раз в
тиждень або голодувати на соках до семи днів.
Головне, не доходити до катування організму.
І на завершення хочу привести склад соку з «модного» соковитого бару. Пляшка в 500 грамів коштує майже стільки ж, як поганенький обід в ресторані фаст-фуду. Зверніть увагу, що в зеленому соку присутній натуральний жир. Він полегшує всмоктування вітамінів і мінералів.

А ось і рецепт: яблуко, селера, огірок, петрушка, шпинат, калі, імбир, лимон, лайм, кокосове масло і алое.