Переваги та гідності білої гірчиці

Гірчиця відноситься до сімейства хрестоцвітних. Вона вважається одним з найбільш популярних і універсальних сидератів. Ця культура не потребує специфічного догляду. Вона добре розвивається і приносить грунту велику користь. Рослина насичує землю поживними речовинами і робить її більш пухкою. При використанні гірчиці як сидерат важливо знати, коли сіяти і коли закопувати культуру. При цьому варто враховувати цілий ряд особливостей. Переваги та гідності білої гірчиці можете дiзнатися тут https://InterLink.Biz.

Переваги та гідності білої гірчиці

Переваги та недоліки гірчиці як сидерат

Для поліпшення якісних характеристик грунту застосовують різні види гірчиці — чорну, білу або сарептська. Особливо ефективною вважається біла різновид. Вона підвищує параметри схожості і врожайності культурних рослин, захищає грунт від пересихання, допомагає позбутися від бур'янів і шкідників.

Ефективність рослини обумовлена ​​його унікальним хімічним складом. Культура виділяє наступні речовини:

Знезаражувальні компоненти — глікозиди. Вони допомагають уникнути активного росту бур'янів і інфікування культури паршею або гниллю. Білки і мінерали. Ці речовини сприяють відновленню навіть самого виснаженого грунту і дозволяють адаптувати його до посадки розсади. Кислоти. Ці речовини забезпечують захист грунту і ніжних молодих рослин від негативного впливу ультрафіолету. Основні переваги цього сидерата включають таке: поліпшення структури грунту — він стає пухким і відмінно поглинає вологу; підвищення стійкості ґрунту до видування, вимивання і зміщення; відсутність бур'янів на ділянці; зниження ризику розвитку захворювань і атак шкідників; поліпшення запилення культурних рослин.

Для яких ґрунтів гірчиця підходить як сидерат

Рослина допустимо застосовувати в ролі добрива для чорнозему, торф'яного або піщаного ґрунту. Гірчиця любить нейтральні типи грунту. Також вона може рости при невисокій кислотності. При цьому висаджувати рослину в суглинний, кислий чи солоний грунт не рекомендується.

Переваги та гідності білої гірчиці

Весняний посів

Рослина допустимо садити вже в березні. У теплих областях це дозволяється робити навіть в кінці лютого. На нарощування листяної маси культурі потрібно 30-40 діб. Для проведення посадкових робіт рекомендується зробити наступне: Очистити грядки від старих залишків рослин. При необхідності обробити грядки граблями або плоскорізом. Навесні грунт є досить вологим, тому посадка насіння не викликає складнощів. Найпростіше розкидати гірчичні зернятка по ділянці. При цьому закладати їх не обов'язково. При перших же опадах вони самі поглибиться в грунт.