Топ-5 характеристик, що роблять iPhone 15 Pro Max особливим

Apple зробила це знову. Саме тоді, коли ми думали, що iPhone досяг свого піку, розробники з Купертино в чергове здивували нас усіх. Ще до виходу нових «яблучних» смартфонів, звичайно, про них було відомо багато, завдяки численним  інсайдам. Але побачити – означає вірити, і тепер вже можна по факту робити висновки.

Нарешті iPhone 15 і 15 Plus наздогнали iPhone 15 Pro та 15 Pro Max з точки зору дизайну, але в професійних моделях є ще деякі козирі в рукаві. Особливо оновлень і змін зазнав iPhone 15 Pro Max. В цій статті фахівці магазину електроніки AVIC пропонують розглянути, що робить цей телефон таким особливим.

Камери Айфон 15 Про Макс

Apple стверджують, що власники Pro Max отримують систему камер, еквівалентну  «7 лінзам». Насправді у айфона лише 4 датчики, проте можуть вони багато. Підтримка 5-кратного масштабування з новим перископічним об’єктивом, режими макрозйомки та надширококутних пейзажів – все це пропонує система камер. Основний сенсор 48 МП перемикається між трьома фокусними відстанями, а також підтримує запис відео ProRes безпосередньо на зовнішній накопичувач. І якщо пізніше ви захочете додати трохи боке до своїх фотографій, iPhone 15 Pro Max легко це зродить завдяки розумному визначенню глибини кадрів. Користувачам також доступний новий формат Spatial Videos, який з’явиться в Apple Vision Pro вже на початку 2024 року.

iPhone 15 Pro Max та кнопка дії

Все, здається ера перемикача гучності Mute Switch завершилась. У iPhone 15 Pro Max з’явилася нова кнопка дії, що не просто регулює силу звуку. Кнопку можна персоналізувати, програмуючи на запуск улюблених додатків, фотографування, запис голосу чи запуск ярликів. І, звичайно, її можна використовувати, щоб вимкнути звук телефону: тепер кнопку потрібно натиснути й утримувати, доки ви не відчуєте дзижчання й не побачите анімацію на динамічному острові.

Айфон 15 Про Макс – зміни дизайну

Завдяки новому титановому корпусу та зменшеній рамці дисплея Pro Max є найлегшим і найтоншим професійним айфоном. Він став легше попередника на 20 г, тепер його вага становить 221 г. Діагональ екрану «яблучного» телефону не змінилась – 6,7 дюйма.

15 Про Макс Айфон – порт USB Type C

Apple нарешті відмовилися від порту Lightning на користь роз’єму USB-C на всіх моделях 15 Айфон. Але для Pro Max доступна швидкість передачі даних до 10 Гбіт/с. Тепер можна знімати відео ProRes безпосередньо на зовнішній диск, не заповнюючи пам’ять телефону.

iPhone 15 Pro Max: перший 3 нм процесор

Флагман Apple отримав новий чип продуктивності A17 Pro. Це перший процесор в історії «яблучних» телефонів, створений за 3-нм техпроцесом – складається з 19 мільярдів транзисторів, що значно перевищує цифру в 16 мільярдів A16 Bionic. Таким чином, вдалося збільшити швидкість ядер чипа на 10%.

Але справжній стрибок Apple здійснили в контексті графіки. A17 Pro оснащений шестиядерним графічним процесором, який використовує абсолютно нову архітектуру шейдерів та підтримує трасування променів. Він забезпечує на 20% більшу пікову продуктивність і кращу енергоефективність. Це оновлення дозволяє iPhone 15 Pro Max працювати з такими іграми, як Resident Evil Village – раніше доступними лише для консолей. Суттєво підвищено і продуктивність Neural Engine, нейронний двигун став удвічі швидшим.

Хоча зміни, розглянуті вище, є найбільш явними, Купертино впровадили значно більше. У iPhone 15 Pro Max більше ОЗП, нові оригінальні «титанові» кольори, додаткові функції фото/відео зйомки та ще багато, чого не було в попередніх серіях «телефонів з надкушеним яблучком».

Звісно, на Айфон 15 Про Макс ціна не є низькою, але факт новаторства та преміальності має зіграти кінцеву роль при виборі цього чудового флагмана. В магазині гаджетів AVIC з Харкова є всі конфігурації професійного айфона: 256, 512 ГБ, 1 ТБ; білого, чорного, синього та натурального титанового кольору. Обирайте свій та замовляйте!