Що відомо про iPhone 15 та які аксесуари йому потрібні

12 вересня – знакова дата для всіх фанатів новітньої електроніки. Саме цей день компанія Apple обрала для презентації нового, п’ятнадцятого, покоління iPhone. Навколо виробництва свіжих моделей ходило чимало чуток. Деяким із них судилося підтвердитися, інші ж виявилися лише фантазіями.

Зрештою, сьогодні тисячі користувачів обговорюють характеристики нових девайсів та заздалегідь підбирають захисний чохол на айфон. Пригадаємо, які нововведення найбільше цікавили фанатів упродовж минулих місяців.

iPhone 15: найочікуваніші зміни

Напевно, одною з найобговорюваніших тем була відмова Apple від фірмового інтерфейсу Lightning. На таку радикальну зміну повпливав Європейський Союз. Ним була висунута відповідна вимога, згідно з якою на території ЄС має використовуватися єдиний для всіх мобільних девайсів інтерфейс USB Type-C. І хоча раніше Епл висловлювався негативно щодо таких змін, зараз компанія подає відмову від Lightning як революційний та перспективний крок.

Іншою важливою новиною для любителів “яблука” було впровадження Dynamic Island в усі п’ятнадцяті моделі iPhone. Багатофункціональний віджет мав замінити славнозвісний “чубчик” у верхній частині екрану. Нагадаємо, “динамічний острів” вперше з’явився у преміальному айфоні 14 про макс. Він виводив на дисплей інформацію про фонову активність, міг змінювати форму та дозволяв зручно керувати програмами.

Збільшення оптичного зуму та перехід на перископічні лінзи обіцяли здійснити революцію у фото- та відеозйомках на iPhone. Адже камера з подібними характеристиками дозволяє “на повну” користуватися наближенням без втрати якості.

Чим доповнити новий айфон

Хоча з кожним поколінням смартфони епл стають міцнішими, додатковий захист їм усе ж не завадить. Тому питання вибору протекторів на корпус та екран не втратить актуальності й впродовж цього на наступного років.

В першу чергу варто потурбуватися про чохол для девайса. Ось які види кейсів будуть  модними найближчим часом:

  • прозорі панелі;
  • кольорові силіконові накладки;
  • шкіряні чохли-книги та чохли-гаманці.

Також будуть вартими уваги протиударні моделі та трансформери з підставками й тримачами.

Щодо захисту екрану – варто придивитися до гібридного скла та плівок із додатковими властивостями:

  • антибактеріальні;
  • матові;
  • анті-блю.

Не втратить актуальності й загартоване скло. Моделі з позначкою 9Н стабільно приваблюватимуть користувачів зносостійкістю та високою міцністю.

Нагадаємо, на початку вересня оглядач “Блумберг” та інсайдер по темі Apple Марк Гурман заявив, що у п’ятнадцятому поколінні айфонів не буде моделей Pro Max та Ultra.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *