Як правильно вибрати навушники » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як правильно вибрати навушники

Як правильно вибрати навушники

Купуючи новий телефон, майже завжди ви отримуєте до нього безкоштовні навушники-вкладиші. Проте, часто вони низької якості і довго не живуть. Що, якщо вам знадобиться купувати нові навушники? Як зрозуміти, що саме добре для вашого телефону? Не покладайтеся на вибір по дизайну, ціні або бренду - три найпоширеніших причини купівельного вибору! Дізнайтеся, що саме краще для вашого телефону, нижче.
 
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
1. Специфікація
Ви не можете протестувати навушники перед придбанням, так що зверніть увагу на їх специфікацію. Ось що повинно привернути вашу увагу:
- Імпеданс - міра, яка вказує на опір в електричному ланцюзі. Чим вище імпеданс, тим менше сила струму, тому для кращої якості звуку бажано, щоб імпеданс навушників відповідав импедансу пристрою.
- Чутливість - вказує на гучність звуків в навушниках і то, як електричні сигнали перетворюються в акустичні. Вибирайте середній рівень чутливості - вищий може бути небезпечним для вух.
- Частотна відповідь, вимірювана в герцах (Гц) - вказує на частоту, яку навушники здатні повторювати. Вибирайте частоти на свій смак і залежно від музики, яка вам подобається.
- Драйвери - вони переводять електричні сигнали в тиск звуку і відповідають за створення звуку в цілому. Чим сильніше драйвер, тим краще навушники!
 
 
2. Підходящі форма і розмір
Не всі навушники ідеально підходять до ваших вух! З формою вух треба рахуватися, інакше навушники будуть завдавати дискомфорту. Якщо у вас чутливі зовнішні вуха - підійдіть до цього питання серйозно. Купуйте навушники, які м'яко вписуються в вухо, з гумовими наконечниками, які не завдають біль, як пластикові.
 
 
3. Тип і спеціалізація
Навушники бувають самих різних форм, розмірів і призначень; вам потрібно вибрати той тип, який підходить вашим потребам. Наприклад, якщо ви бігаєте в навушниках - можливо, вам знадобиться захищена модель, а якщо просто слухаєте в них музику - зробіть упор на якість звуку.
 
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
Ось кілька типів навушників:
- Звукоізоляційні. Ці навушники блокують навколишні шуми, так що ви можете насолоджуватися музикою. Вони ідеальні, щоб слухати музику в галасливих місцях.
- Протишумові. Якщо звукоізоляційні навушники відокремлюють звуки навколишнього світу від музики, то протишумні перешкоджають проникненню будь-якого шуму в ваші вуха начисто. Якщо ви хочете поспати в людному місці - їх можна використовувати в якості берушей.
- Стійкі до поту. Якщо ви любите слухати музику в спортзалі або на пробіжці, вони як раз для вас! З ними піт не завадить музиці.
- Bluetooth-навушники. Шукаєте зручності? Саме так воно і виглядає. Навушники з'єднуються з вашим пристроєм за допомогою Bluetooth. Неймовірна свобода дій при активному способі життя!
 
 
Тепер ви готові прийняти інформоване рішення і купити собі найкращі навушники. Вітаємо, і удачі!
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як правильно вибрати навушники
29-07-2016
Кулькість читачів: 1579