Як правильно вибрати навушники

Купуючи новий телефон, майже завжди ви отримуєте до нього безкоштовні навушники-вкладиші. Проте, часто вони низької якості і довго не живуть. Що, якщо вам знадобиться купувати нові навушники? Як зрозуміти, що саме добре для вашого телефону? Не покладайтеся на вибір по дизайну, ціні або бренду — три найпоширеніших причини купівельного вибору! Дізнайтеся, що саме краще для вашого телефону, нижче.
 
 

1. Специфікація
Ви не можете протестувати навушники перед придбанням, так що зверніть увагу на їх специфікацію. Ось що повинно привернути вашу увагу:
Імпеданс — міра, яка вказує на опір в електричному ланцюзі. Чим вище імпеданс, тим менше сила струму, тому для кращої якості звуку
бажано, щоб імпеданс навушників відповідав импедансу пристрою.
Чутливість — вказує на гучність звуків в навушниках і то, як електричні сигнали перетворюються в акустичні. Вибирайте середній рівень чутливості — вищий може бути небезпечним для вух.
Частотна відповідь, вимірювана в герцах (Гц) — вказує на частоту, яку навушники здатні повторювати. Вибирайте частоти на свій смак і залежно від музики, яка вам подобається.

Драйвери — вони переводять електричні сигнали в тиск звуку і відповідають за створення звуку в цілому. Чим сильніше драйвер, тим краще навушники!
 
 

2. Підходящі форма і розмір

Не всі навушники ідеально підходять до ваших вух! З формою вух треба рахуватися, інакше навушники будуть завдавати дискомфорту. Якщо у вас чутливі зовнішні вуха — підійдіть до цього питання серйозно. Купуйте навушники, які м\’яко вписуються в вухо, з гумовими наконечниками, які не завдають біль, як пластикові.
 
 

3. Тип і спеціалізація

Навушники бувають самих різних форм, розмірів і призначень; вам потрібно вибрати той тип, який підходить вашим потребам. Наприклад,
якщо ви бігаєте в навушниках — можливо, вам знадобиться захищена
модель, а якщо просто слухаєте в них музику — зробіть упор на якість
звуку.
 
 

Ось кілька типів навушників:
Звукоізоляційні. Ці навушники блокують навколишні шуми, так що ви можете насолоджуватися музикою. Вони ідеальні, щоб слухати музику в галасливих місцях.

Протишумові. Якщо
звукоізоляційні навушники відокремлюють звуки навколишнього світу від
музики, то протишумні перешкоджають проникненню будь-якого шуму в ваші
вуха начисто.
Якщо ви хочете поспати в людному місці — їх можна використовувати в якості берушей.
Стійкі до поту. Якщо ви любите слухати музику в спортзалі або на пробіжці, вони як раз для вас! З ними піт не завадить музиці.

Bluetooth-навушники. Шукаєте зручності? Саме так воно і виглядає. Навушники з\’єднуються з вашим пристроєм за допомогою Bluetooth. Неймовірна свобода дій при активному способі життя!
 
 

Тепер ви готові прийняти інформоване рішення і купити собі найкращі навушники. Вітаємо, і удачі!