Чи варто купити системний блок б/у з Європи?

Комп’ютерна техніка відіграє дуже важливу роль у житті будь-якої сучасної людини. Вона необхідна для виконання робочих і домашніх завдань, розваг та комунікації з близькими. Але підшукуючи новий системний блок в магазинах техніки, користувачі неодмінно зустрінуться з високими цінами. В такому випадку кращим варіантом щоб отримати якісну техніку за доступною ціною (на 30-50% нижче) — варто звернути увагу на системні блоки бу, які постачаються в Україну з Європи компанією EUROPC.

Б/у системні блоки з Європи — ідеальні для будь-яких завдань

Перше питання, яке постає перед користувачем — чи не буде б/у системний блок застарілим або зношеним? Слід розказати про те, що європейські та американські компанії замовляють комп’ютерну техніку для облаштування своїх офісів напряму з заводів виробника, а отже отримують тільки оригінальну якісну техніку. Також слід зазначити, що оформлюють замовлення в лізинг, термін якого не перевищує 2-х років.

Після того як термін договору спливає компанії знову оновлюють модельний ряд, а поточні списують. Інколи техніка навіть не використовувалась, а знаходилась запечатаною весь час на складі компаній. Після того як техніка була списана с балансу — вона виставляється на продаж та імпортується до України.

Тому, відповідаючи на питання «Чи не буде системний блок застарілим?» — Ні, часу (до двох років) за який техніка була у лізингу недостатньо, щоб системний блок міг зноситися або перестати відповідати сучасним вимогам. Тому системні блоки з Європи — відмінний шанс отримати продуктину техніку, актуальну під різні задачі користувачів.

Яку перевірка системників проводиться перед виставленням на продаж?

Перед тим, як ви купите системний блок, компанія проводить детальну перевірку на кількох етапах:

 1. Перевірка на наявність зовнішніх дефектів, які можуть вплинути на роботу пристрою.
 2. Загальна оцінка працездатності системного блоку.
 3. Діагностика всіх компонентів.
 4. Стрес-тестування системи для перевірки її стабільності.
 5. Перевірка роботи інтернет-з’єднання, портів та роз’ємів.

Крім того, кваліфіковані фахівці очищають корпус від пилу, запускають та тестують кулери, а також замінюють термопасту.

Тобто, всі системні блоки повністю обслужені та готові до роботи одразу після придбання.

EUROPC — б/у системні блоки з Європи за вигідною ціною

Купити європейську техніку за низькими цінами та гарантією в Україні можна прямо через інтернет — на сайті europc.ua. Обираючи інтернет-магазин EUROPC, ви отримуєте:

 • надійного постачальника техніки (б/у ноутбуки, б/у монітори, системні блоки та ін), що працює з компаніями в Європі з 2004 року;
 • тільки перевірені пристрої, що проходять обслуговування і сервісний огляд перед відправленням замовнику;
 • можливість модифікувати замовлену модель, розширивши обсяг оперативної пам’яті, тип та розмір жорсткого диску (послуга «Конфігуратор»);
 • гарантію від 6 до 12 місяців на всі товари від EUROPC;
 • тестувальний період 15 днів, протягом якого ви зможете користуватися технікою і повернути її, якщо вона не підійде;
 • швидку доставку перевізниками «Нова Пошта» або «Делівері» по території всієї України.

Обираючи пропозицію купити б/у системник від топових світових виробників, ви робите вигідне вкладення своїх коштів. Стаціонарні системні блоки, які можна купити на сайті europc.ua, будуть слугувати ще багато років, залишаючись актуальними та не втрачаючи свій робочий ресурс. Вони стануть ідеальним варіантом як для роботи і навчання, так і розваг.

EUROPC — великий вибір якісної та оригінальної техніки з Європи за доступними цінами для українських покупців.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *