Який обрати планшет у 2023 році для навчання та роботи: рекомендації «Жжук»

Сьогодні можна спостерігати за відродженням популярності планшетів. Вони мають такий же багатий функціонал, що і ноутбуки, але набагато компактніші та споживають набагато менше електроенергії.

У період постійних відключень електроенергії, перевага віддається тим девайсам, що довше працють автономно та легше зарядити. І по цим параметрам планшети обходять ноутбуки.

Планшети тримають заряд та можуть працювати автономно у середньому по 6-7 годин, в той самий час коли більшість ноутбуків працює 2,5 — 5 годин.

Розповімо, які ключові параметри перевірити перед покупкою планшета для навчання та роботи, та які планшети заслуговують на увагу.

Важливі параметри при виборі планшета

Перш за все потрібно визначитись, які головні задачі буде вирішувати планшет. Від цього будуть залежати характеристики та вартість девайсу.

Для навчання та простих робочих завдань, як то складання документації, посилання імейлів й т.д. то цілком вистачить планшета з бюджетного цінового сегмента.

Якщо навчання та робота пов’язані за специфічними навичками, як то малювання, або монтаж відео тоді потрібно придивлятись до середнього цінового сегмента та вище.

Порівнюючи конкретні моделі найголовніше звернути увагу на продуктивність, обсяг пам’яті та батарею. Від цих показників залежить, як швидко будуть виконуватись задачі, якої вони можуть бути складності та як довго буде працювати планшет.

Оптимальні моделі планшетів у 2022-2023

Популярна наприкінці 2022 року модель бюджетних планшетів — Huawei MatePad T9.7. Девайс 2022 року за характеристиками не поступається дорожчим аналогам минулих років. Модель має гідний обсяг оперативної пам’яті — 4 ГБ та працює на SoC власного виробництва Huawei — Kirin 710A. Продуктивності достатньо для роботи з невибагливими додатками та перегляду Full HD-відео, але про 3D-ігри варто забути.

У середньому ціновому сегменті у цьому році відзначилась модель Lenovo Tab P11 Plus. Алюмінієвий корпус, динаміки з підтримкою Dolby Atmos, 2K IPS дисплей та батарея на 7700 мАг — виняткові характеристики для пристрою цього сегменту.

Одна з топових моделей — Galaxy Tab S7 FE. 12,4-дюймовий екран передає яскраві кольори та всі деталі зображень. Завдяки високопродуктивному процесору Snapdragon 750G робота з різними графічними або монтажними програмами, перегляд відео або проходження гри відбувається плавно та швидко.

Більш детально ознайомитись з топовими моделями планшетів можна на сайті інтернет-магазину «Жжук».

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *