Яка кількість переглядів відео на YouTube впливає на рейтинг?

Сегмент відеореклами зростає. Якщо ви збираєтеся розвивати цей напрямок, почніть з вивчення YouTube аналітики. Матеріал розповість, як дивитися статистику на YouTube, як аналізувати канали та ролики та дивитися дані по каналах конкурентів.

Статистика каналів YouTube

Відео оцінюються YouTube Analytics. Це інструмент від YouTube, який доступний кожному користувачеві. Він відстежує статистику кожного завантаженого відео та всього каналу. Для аналітики своїх каналів на YouTube просто незамінний.

Розділи YouTube Analytics дають інформацію про безліч даних: прибутки від перегляду, статистика переглядів ролика, демографія глядачів, взаємодія з контентом, зростання передплатників.

Яка кількість переглядів відео на YouTube впливає на рейтинг?

Як подивитися статистику на YouTube

Статистика каналу YouTube доступна всім користувачам-адміністраторам. Для аналізу потрібно зібрати дані: одразу після реєстрації каналу у вас не буде цифр. Почніть публікувати контент, просувати його, зачекайте, поки збереться інформація для оцінки.

Для тих, хто вже створив канал, виклав кілька відео, важливо, щоб з’явилося якнайбільше передплатників. За допомогою накрутки стає можливим просувати свій канал вище в рядку пошуку YouTube. Живі передплатники, коли побачать ваш канал, зможуть підписатися на нього.

Імовірність передплати залежить від того, наскільки цікавим буде для користувача контент. Також відіграє роль кількість передплатників загалом – чим їх більше, тим вища довіра до вашого каналу.

Перегляди Ютуб та лайки несуть практичну однакову функцію. Вони просувати відео вище в рядку пошуку YouTube. В результаті з’являється можливість користувачам, що зацікавилися, побачити ваш контент, після чого підписатися. При цьому під час перегляду реклами враховуються перегляди, а не лайки.

Для монетизації каналу необхідно від тисячі передплатників, щонайменше чотири години перегляду за останній рік. А ще – відсутність порушень правил відеохостингу

Необхідно викладати якісний та цікавий контент. Не слід накручувати передплатників та лайки, перегляди неприродні. Це викликає підозри у майданчика та у звичайних користувачів, які через це можуть не підписатися на вас

Яка кількість переглядів відео на YouTube впливає на рейтинг?

Будь-яка накрутка — це спроба обійти систему. Рекламні, а також медійні сервіси, у тому числі і Ютуб, суворо стежать за поведінкою користувачів, всіляко припиняючи тих, хто намагається обдурити машину. Але іноді накрутка передплатників – виправдана дія.

Накрутка передплатників – штучний спосіб для того, щоб швидко збільшити кількість передплатників. Найчастіше це відбувається за допомогою спеціалізованих сервісів та програм. Взаємні підписки з іншими блогерами, а також прохання друзів підписатися – це також накрутка. Тому подібне можна сміливо використати для досягнення результатів.

В результаті будь-яких різких стрибків показників алгоритми розпізнають подібне як накрутку. І якщо на каналі було десять передплатників/, а через день їх стало двісті, за тиждень набралося кілька тисяч, т насправді природному зростанні динаміка показників плавна — як позитивна, так і негативна.

Накрутка – заборонений прийом на YouTube. На практиці дуже складно просувати канали, особливо на самому початку – контакт вже є, при цьому люди про нього не знають. Якщо на каналі взагалі немає передплатників, то, швидше за все, про нього взагалі ніколи не дізнаються.

накрутка необхідна з різних причин. Є дві основні — можливість показати канал з кращого боку, а також піднятися у пошуку YouTube.

Обидві причини особливо актуальні, якщо у вас новий, поки непопулярний канал із контентом, його необхідно розкрутити.