Потужний павербанк – незамінна річ сучасної людини

«Вирушаєш у дорогу — не забудь пауербанк» говорить народна мудрість будь-якого маніяка гаджетів. Зарядити смартфон або ноутбук без розетки — портативні акумулятори незамінні у вік «ненажерливої» техніки. Але пауербанки знадобляться не тільки для того, щоб реанімувати телефон, що сів. Потужний павербанк ви можете замовити тут https://worldofgadgets.com.ua/poverbanki/.

Використовуємо за призначенням

На початку 2000-х кнопкові телефони заряд тримали по кілька днів і нікому на думку не спадало тягати із собою всюди резервне джерело енергії. Приблизно з 2010 року смартфони ставали дедалі ненажерливішими — заряджати їх доводиться іноді ще й частіше, ніж раз на день. Особливо якщо акумулятор вже не новий і заряд тримає не бездоганно. Бігати від розетки до розетки — така собі зручність, і тоді на порятунок користувачів вийшли пауербанки — портативні джерела енергії. На сьогоднішній день ринок пауербанків величезний: від малоємнісних малюток до потужних кілограмових пристроїв. І вони можуть набагато більше, ніж просто зарядити смартфон у поїздці.

2 000-3 000 мА * год — найкомпактніші моделі. Часто виконані у формі брелоків. Досить максимум на один заряд телефону (а іноді й лише на половину). У таких батареях використовуються найдешевші компоненти, підтримка швидкого заряджання відсутня. Хороші для «екстренної» підзарядки гаджетів, коли той самий смартфон розрядився несподівано і в самий невідповідний момент.

4000-8000 мА * год — теж досить компактні моделі вагою близько 200 гр. Поклавши такий у рюкзак чи сумку, навряд чи помітиш обтяження. Вистачить мінімум на одну-дві повні зарядки смартфона. У цьому сегменті наявність швидкої зарядки трапляється вкрай рідко.

9 000-15 000 мА * год — наймасовіший сегмент ринку. Моделі все ще досить компактні, але функціональність краща. Без зусиль можна знайти модель з будь-яким стандартом швидкої зарядки.

16 000-30 000 мА * год — такі пристрої помітно більші. У сегменті є моделі, котрим під силу зарядити повнорозмірний ноутбук.

31 000 мА * год і більше — найбільш ємні пристрої, що пропонують розширений функціонал. Наприклад, можливість підключення сонячних батарей. Трапляються варіанти з розетками на 12 або 220 вольт.

Пам'ятайте перед покупкою:

  1. Важливо ознайомитись зі специфікаціями своєї моделі. Дізнатися, чи є на корпусі USB-роз'єм із можливістю заряджання. Якщо є, придбати відповідний кабель: USB-USB, USB-USB type-c або type-c-type-c.
  2. Якщо живлення USB у моделі немає, заряджати доведеться через роз'єм живлення на корпусі. У такому разі варто вибирати з портативних акумуляторів з набором універсальних перехідників у комплекті.
  3. На кожному зарядному блоці (або в інструкції) будь-якого гаджета прописані напруга та сила вихідного струму. Підбирати портативний акумулятор слід саме за ними. Для нетбуків та ультрабуків напруга від 5 до 15 В, сила струму 2-3 А, у повнорозмірних ноутбуках – напруга 20 В, сила струму не менше 3 А.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *