HUAWEI Volume 4 – ваш монітор інтимного здоров’я

Зручні та приємні функції

Абсолютно новий повнокольоровий екран забезпечує ширший та чіткіший перегляд повідомлень та програм: завдяки відображенню викликів, повідомлень, зустрічей та повідомлень смартфону, а також практичним програмам погоди та часу ви завжди будете в курсі останніх подій. З підключеним Android-смартфоном, ви можете швидко відповідати на повідомлення прямо з вашого зап’ястя. З вбудованим голосовим помічником і відображенням викликів, повідомлень та повідомлень програм він завжди практичний і портативний. Те, що зараз запущено на підключеному смартфоні, можна зручно контролювати із зап’ястя. Я також маю представити функцію творчого набору. Вбудовані циферблати, що настроюються, і більше 45 інших циферблатів можна завантажити з програми. Крім того, ви можете вибрати зображення або свою особисту фотографію як циферблат. З Volume 4 ви можете насолоджуватися особистим повсякденним життям.

Швидка зарядка та триваліший термін служби батареї

Попрощайтеся зі щоденною підзарядкою! З повністю зарядженим ремінцем вам не потрібно брати із собою зарядний пристрій у двотижневу подорож. Від однієї зарядки в нього достатньо енергії, щоб без проблем заряджати протягом 2 тижнів. Заряджання до 100% займає близько 1,5 годин. А завдяки більш ніж 6 дням автономної роботи та функції швидкої зарядки ви завжди готові. Група приходить наполовину зарядженою, і ви можете відразу розпочати роботу. Термін служби батареї залежить навіть від режиму використання та інших факторів, таких як GPS та яскравість. Але для тих, хто бажає носити браслет під час тренування, заряду батареї вистачить до останніх декількох хвилин тренування. Ця функція дозволяє залишатися на зв’язку з вашим життям, а не із зарядним пристроєм.

Сильна система стеження за GPS

Як і інші спортивні групи, Huawei Band 4 також оснащений системою GPS. Ви можете записувати відстеження активності, час, швидкість, спалені калорії, а також відстань та розмір кроку. Без смартфона можна чітко позначити швидкість та відстань. HUAWEI Band 4 має широкий спектр режимів вправ, щоб відстежувати ваші фізичні навантаження, такі як біг, ходьба, їзда на велосипеді та інші дії. Навіть якщо ви плануєте тренуватись під водою, стрічка 4 точно запише ваш виступ для довідки.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *