Причини чому так важливо мати відгуки в Інтернеті, навіть якщо у вас офлайн-бізнес

У цій статті розповімо, як відгуки працюють на користь компанії, чому думки в Мережі потрібно відстежувати і як зробити так, щоб ваш бізнес завжди мав хороші відгуки.

Відсутність відгуків – на користь конкурентам

Наприклад, ви володієте салоном краси і вважаєте, що головним джерелом нових клієнтів стане сарафанне радіо, тому що у вас працюють найкращі майстри у місті. Ваш конкурент на сусідній вулиці думає по-іншому і вже переймається тим, щоб в Інтернеті з перших днів відкриття його салону з’явилися захоплені відгуки від клієнтів. Питання: у кого буде постійний потік клієнтів і хороший дохід, а хто стрибатиме від щастя, якщо до студії заглянути одна-дві дівчини, які прийшли за рекомендацією подруг?

Тому навіть якщо ваш бізнес не пов’язаний безпосередньо з Інтернетом, важливо завжди підтримувати інтерес покупців і замовників, напрацьовуючи хороші відгуки про товари та послуги компанії.

Нерідко буває і таке: компанія працює сумлінно, а в Мережі один за одним з’являються негативні відгуки. При з’ясуванні обставин виявляється, що ситуація вигадана і таке не могло статися насправді. За подібними відгуками в Інтернеті, як правило, стоять недобросовісні конкуренти. Тому відстежувати думки про компанію в Мережі краще регулярно, особливо якщо все було добре, але раптом клієнтів не стало.

Підведемо підсумки

Ще є три основні способи розміщення відгуків. Перший — писати самостійно. Це безкоштовно, але мінус у тому, що таким чином ви зможете залишити щонайбільше один відгук. Справа в тому, що сьогодні для залишення відгуків потрібно мати не лише різні акаунти та номери телефонів, але й різні IP-адреси. Крім того, вам доведеться підтвердити факт користування магазином чи товаром. А це не так просто. Варіант другий — замовити написання та розміщення відгуків у фрілансерів або веб-студій. Плюс – економія часу. Мінуси: дорого; немає гарантій; немає конфіденційності. Нарешті, третій варіант – найоптимальніший: замовити відгуки у спеціалістів.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *