Як зробити підставку під ноутбук?

Власники ноутбуків часто стикаються з проблемою перегріву свого пристрою. Це пов\’язано з тим, що погано відбувається відтік гарячого повітря з вентиляційних отворів. Вирішити цю проблему, коли ноутбук гріється, допоможе підставка для ноутбука, яка злегка його піднімає над робочою поверхнею. На ринку мобільних аксесуарів можна знайти охолоджуючі підставки з вбудованими кулерами або звичайні підставки, які представляють собою металеву або пластикову конструкцію.

Якщо ви хочете, щоб ноутбук працював довше, але при цьому шкода викидати великі суми на підставку, рекомендуємо зробити її своїми руками з ПВХ труб. Зручну підставку з мінімальними витратами ви зробите протягом години.

Читати також
Як зробити, щоб ноутбук не перегрівався. Заміна термопасти
Гарний ноутбук
Як вибрати сумку для ноутбука?

Матеріали для виготовлення підставки:
— ПВХ труби;
— Маркер;
— Рулетка;
— Клей;
— ПВХ лікті;
— Фарба.

Як зробити підставку під ноутбук?

Майстер-клас підставка для ноута своїми руками

1. Візьміть трубу 0,75 дюймів і розпиляйте її на кілька частин: 6 см-2 шт., 16,8 см — 2 шт., 24 см — 1 штука. Попередньо зробіть виміри свого ноутбука, так як дані розміри можуть не підходить до деяких моделей.

Як зробити підставку під ноутбук?

2. Збирати підставку почніть з найдовшою частини труби. З двох кінців приєднайте лікті до неї.
3. Візьміть два найменших шматочка труби і вставте в лікті. На вільні кінці цих маленьких відрізків знову закріпіть лікті, перпендикулярно підставі. Проклейте в цій конструкції все лікті, щоб підставка була міцною.

Як зробити підставку під ноутбук?

4. На останні два відрізка труби закріпіть останні два ліктя і з\’єднайте з конструкцією, яка вийшла в п.3. Останні відрізки труб можна при необхідності перекрутити, тоді підставка компактно складеться.

Як зробити підставку під ноутбук?

Готову конструкцію можна пофарбувати аерозольною фарбою в колір, який буде гармоніювати з письмовим столом і загальним інтер\’єром. Фахівці рекомендують використовувати підставку для ноутбука не тільки для захисту самого пристрою від перегріву, але і для того, щоб у власників комп\’ютерів формувалася правильна постава.