Скільки коштує побудувати асфальтобетонний завод в Україні

На найближчі десятиліття в Україні матимуть потужне зростання бізнеси, які так чи інакше пов’язані з будівництвом. І виробництво асфальтобетону – не виключення. На сьогодні дорожня інфраструктура потребує комплексного відновлення, ремонтів та побудови нових магістралей – і для всього цього потрібна якісна сировина.

Бізнес-план асфальтобетонного заводу

Виробництво асфальту – це перспективний напрямок в бізнесі для українських підприємців. Але перед тим, як розпочати бізнес у цій галузі, важливо розробити бізнес-план або хоча б його прототип. Оскільки по мірі того, як ви будете ближче знайомитися з бізнесом деякі пункти можуть модифікуватися, пропонуємо вам узагальнену структуру, яку потім можна буде розширювати:

 1. Визначення стратегічних цілей. Ви повинні вирішити, чого саме ви хочете досягти за допомогою обладнання для виготовлення дорожньої суміші.. Це може бути виробництво конкретного типу асфальту, розширення або досягнення певного рівня прибутку.
 2. Маркетинговий аналіз. Важливо дослідити ринок: попит, настрої та бажання потенційних покупців, конкурентів у вашій сфері.
 3. Вибір місця та обладнання розташування. Місце повинно бути зручним для доставки сировини та вивезення готової продукції.
 4. Вибір обладнання.Важливо вибрати відповідне обладнання для виробництва асфальту, яке відповідає вашим потребам та технічним стандартам.
 5. Юридичні та фінансові аспекти. Це включає в себе вибір форми власності, реєстрацію компанії, отримання всіх дозволів та ліцензій, а також розробку фінансових прогнозів та бюджету.
 6. Організація виробництва та управління. Важливо застосувати організаційну структуру вашого асфальтобетонного заводу, розподіл обов’язків та використання ключових керівників. Також важливо мати питання логістики, постачання сировини та управління виробництвом.
 7. Маркетинг та продажі. Розробити маркетингову стратегію та план продажів. Ви повинні вирішити, як будете просувати свою продукцію, залучати клієнтів та встановлювати ціни.
 8. Ризики та план дій. Не забудьте включити в бізнес-план аналіз можливих ризиків і стратегії їх управління.

Скільки коштує АБЗ

Варто зауважити, що неможливо єдину ціну на асфальтобетонні заводи для всієї країни, вартість такого обладнання залежить від численних факторів встановлення:

 1. Продуктивність або потужність: Вартість асфальтобетонного заводу змінюється в залежності від його здатності виробляти асфальтобетонну суміш у великому чи малому обсязі протягом одиниці часу.
 2. Тип обладнання: наприклад, мобільний асфальтобетонний завод буде вартувати значно менше, ніж повноцінний комплекс з будівлями та внутрішньою інфраструктурою.
 3. Рівень автоматизації: Застосування сучасних методів автоматизації та управління ціною вартості обладнання.
 4. Бренд: Бренд також впливає на ціну, після відомостей та популярні виробники часто мають вищі ціни на свою продукцію.

Перед покупкою необхідно врахувати всі ці нюанси.

Скільки коштує побудувати асфальтобетонний завод в Україні

 

Обладнання для виробництва асфальту від українського виробника

Прийнято вважати, що будь-яке обладнання зарубіжного виробництва по дефолту краще за вітчизняне. ПрАТ “Кредмаш” руйнує цей міф ось уже декілька десятків років поспіль. Адже це українське підприємство пропонує якісне та надійне обладнання для виготовлення асфальту за помірною ціною.

Варто дослідити скільки коштує АБЗ європейського бренду та за скільки можна купити асфальтозмішувальну установку https://kredmash.com/ua/asfaltosmesitelnye-ustanovki від українського виробника. Додайте ще кваліфіковану підтримку на всіх етапах взаємодії та можливість модернізації під ваш запит – і вибір очевидний.