Чи можливо обійти систему gps моніторингу?

Усі спроби обійти систему gps моніторингу зводяться до того, що несумлінні та хитрі водії хочуть займатися лише “зігріванням своєї кишені”. Тому намагаються різноманітними способами злити пальне, робити “ліві” рейси, займатися виведенням з ладу обладнанням.

Розумні люди, створюючи системи gps моніторингу, передбачали подібні “виходки”, тому при створенні враховували багато факторів, ( на сьогоднішній день системи gps моніторингу не тільки існують, але і кожного дня вдосконалюються ) з цього виходить, що впровадження системи на підприємство або автопарк з ціллю контролю об’єктів та економії пального не є безглуздим.

Перейдемо до найпопулярніших методів обману та перевіримо наскільки вони дієві

В ТОП 10 ввійшли такі спроби!

  1. Залити трекер водою

“Сумлінний” водій цілеспрямовано виводить з ладу gps трекер, думаючи, що це зійде йому з рук, але це грозить штрафом, виїздом спеціаліста та заміною обладнання за кошти водія. Запобіжні заходи які впроваджує компанія ТОВ “ТЕХ КОНТРОЛЬ”: встановлення gps трекера у важкодоступному місці, обов’язково проводимо пломбування.

   2. Відключення gps трекера від живлення

При встановленні системи gps моніторингу ми використовуємо gps трекера з наявністю свого акумулятора. При відключенні від живлення, трекер може працювати ще деякий час та передавати дані про транспорт. Дані про живлення трекера диспетчер побачить в системі моніторингу.

 3. Залити роз’єм підключення Датчика Рівня Палива (ДРП)

При встановленні датчиків рівня палива, усі роз’єми обов’язково пломбуються, та записуються номери пломб.

 4. Деформувати бак

Якщо наш спеціаліст виявив деформацію бака, проводиться перетарування бака.

 

     5. Деформувати Датчик Рівня Палива (ДРП)

При монтажі датчика рівня палива встановлюється сітка та проводиться пломбування.

  6. Зламати ДРП за допомогою шокера

Якщо вдарити ДРП електрошокером, то система gps моніторингу покаже диспетчеру різкий стрибок напруги.

7.Обпалити проводку

Якщо водій навмисно обпалить дроти (треба ж ще наважитись на такий “розумний” крок), то візуально це буде помітно. Система GPS Моніторингу знову ж таки дасть сигнал про відключення зовнішнього живлення.

  8. Використання глушилок або виведення з ладу антен

Більшість сучасного обладнання gps моніторингу має не тільки зовнішні, а і внутрішні антени, тому при виведення з ладу зовнішніх антен (які встановлюються у важкодоступних місцях) будуть працювати внутрішні. Для страховки можна встановити другий gps трекер, якщо сигнал пропадає систематично та одночасно, це говорить про використання глушилки.

   9.Тупий злив пального з баку

Наша компанія встановлює високоточні цифрові датчика рівня палива власної марки RIVNEMIR/TKLS. Похибка такого датчика ± 1%. Тому злив буде одразу видно в системі моніторингу. Після встановлення датчика рівня палива проводиться процедура тарування для точних показників.

 10. Найпопулярніший метод серед водіїв — злив з обратки

Встановити трійник з краном, який прямо під час поїздки буде маленьким струмком зливати паливо в каністру. За день можна зібрати таким методом до 10л пального на 100 км.

Викрити це дуже легко. По даним датчика рівня палива буде все, коректно, але зросте рівень витрати пального, і диспетчер це побачить. Це тривожний дзвіночок, щоб перевірити автомобіль на наявність “лівих” девайсів. Після перевірки все опломбувати.

 

Висновок: усі спроби якимось чином обманути систему gps моніторингу зведуться до нуля. А керівнику компанії або автопарку прочитавши представлені методи варто передивитись свій штат, та замислитись над впровадженням системи gps моніторингу на своє підприємство.

 

Компанія ТЕХ КОНТРОЛЬ з радістю вас проконсультує підбере обладнання, встановить та впровадить на ваше підприємство – Системи GPS Моніторингу транспорту та контролю пального.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *