Послуги митного брокера: до якої компанії краще звернутися?

Плануєте імпортувати партію вантажу в Україну? У такому разі вам доведеться пройти розмитнення. Зробити це самотужки непросто, якщо у вас немає досвіду чи штатного митного брокера. Для однієї-двох партій товарів за квартал не обов’язково наймати спеціаліста в штат – краще скористатися послугами професіоналів на запит (як тільки з’явиться потреба у розмитненні).

Розмитнення вантажів

Замовити професійне розмитнення вантажів можна у компанії «УкрVIPсервіс». До ваших послуг кваліфіковані митні брокери, які працюють з різним видом вантажу, різними обсягами та складнощами завдань. Як тільки ви дізнаєтесь дату поставок вантажу до Києва, замовте послуги спеціалістів заздалегідь.

Три причини звернутися до фахівців компанії «УкрVIPсервіс»:

  • індивідуальний підхід у вирішенні конкретних завдань;
  • вигідні тарифи послуги професіоналів;
  • швидка та якісна робота.

Замовте послуги швидкої розмитнення. Надалі зможете регулярно замовляти послуги спеціалістів, щоб не наймати брокера в штаб, а також отримувати високий рівень сервісу. Цікавтеся актуальними тарифами на ваше замовлення, щоб включити у вартість товару для кінцевого споживача витрати на розмитнення.

Що включають послуги митного брокера:

  • консультація з питань оформлення вантажу;
  • оцінка вартості розмитнення конкретної партії вантажу;
  • виконання робіт з розмитнення вантажу;
  • підготовка та заповнення необхідних документів;
  • допомога в отриманні сертифікатів та інших дозволів на імпорт/експорт продукції.

Фахівці компанії «УкрVIPсервіс» пропонують такий самий спектр послуг у разі експорту продукції. Якщо ви займаєтеся експортом, можна замовити послуги з оформлення необхідних документів. Не заощаджуйте на якості послуг, звертайтеся до професіоналів за допомогою та консультацією.

Вартість послуг митного брокера безпосередньо залежить від обсягу та складності роботи. Звернувшись до спеціалістів з конкретним замовленням, ви зможете заздалегідь дізнатися про оцінку вартості послуги спеціаліста. Головне, що вам не доведеться наймати митного брокера до штату, платити зарплату та забезпечувати повний соціальний пакет.

Зауважимо також, що наймати досвідченого митного брокера коштує недешево. Не хотілося б користуватися послугами недосвідченого фахівця через важливість оформлення вантажу на імпорт/експорт. Якщо поставки вантажу для вашої компанії нерегулярні, звертайтеся за допомогою та консультацією до професіоналів.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *