Який ресурс у сучасних автомобілів? + ВІДЕО

Засоби пересування щільно зміцнилися в нашому житті, причому переважною більшістю таких є саме автомобілі. Але виникає закономірне питання, наскільки ж довго зможе функціонувати автомобіль до граничного вироблення, і, отже, коли ж варто чекати капітального ремонту? У даній статті ми розглянемо показники ресурсів різних виробників автомобілів, а також ключові проблеми, пов\’язані з ними.
{PAGEBREAK}

Американські автомобілі
Одним зі світових еталонів якості автомобілів є саме американські автомобілі. Але як би там не було, авто не вічне і має свої рамки можливої ​​експлуатації. Це так званий ресурс автомобіля. І він є складовим елементом характеристики, оскільки в нього входить:

    ресурс двигуна
    Ресурс ходової частини
    ресурс кузова

Природно, що для американських автомобілів це стосовно, але є одне «але»: на ресурс істотно впливає виконання власником технічних умов експлуатації. Якщо брати середній показник ресурсу двигуна американського автомобіля, то він коливається в середньому, біля позначки 450 тисяч кілометрів. Але знову ж таки при гранично адекватному щадному режимі, який рідко вдається дотримуватися.

Основні проблеми:

    -Досить часто горить автоматична коробка передач (без належного догляду)
    -Проблеми з запалюванням при використанні не якісного бензину
    -Перевитрата палива знову ж через бензин

Німецькі автомобілі

Німецький автомобіль є вінцем технічної переваги в умах середньостатистичного громадянина, але чи так це насправді? Багато в чому це так, оскільки в силу менталітету німецька автомобільна промисловість дійсно виготовляє якісні засоби пересування. У середньому ресурс двигуна популярних марок таких авто завис біля позначки 500 тисяч кілометрів. Але не варто думати, що ця цифра основоположна. Вона лише відображає те, наскільки довго зможе працювати двигун при належному догляді, в той же час, не беручи до уваги показника ходової частини і кузова, оскільки це занадто необ\’єктивний параметр, що залежить навіть від тієї ж кліматичної широти.

Можливі проблеми:

    -Часто підтікають сальники в коробці
    -Можливі проблеми з бортовою електронікою

Французькі автомобілі
Не менш якісний виробник авто ніж інші. Більш того французькі авто — це досить рідкісне явище не тільки на наших дорогах, але також і в Європі. Справа не в кількості вироблених авто, а в тому наскільки багато шанувальників цих марок. В середньому двигун середньостатистичної французької машини має ресурс 300 тисяч кілометрів. Відносно можливих проблем, що виникають у більшості виробників таких авто, можна виділити наступні:

    -Перегорання ламп ближнього світла
    -Проблеми з клапаном гидроблока

Корейські автомобілі
 
{PAGEBREAK}
Корейські виробники автомобілів мають одну особливість. Справа в тому, що виробництво авто повністю здійснюється на їх заводах, і справа не обмежується складанням. Навіть комплектуючі аж до болтів і ремкомплектів також виробляються ними. Для двигунів корейських автомобілів ресурс становить 350 тисяч кілометрів.
 
 
Японські автомобілі
Японські автомобілі, рівно також, як і електроніка, знаходяться на високому рівні в плані якості. І це не безпідставно. Моделі, вироблені для внутрішнього ринку, відрізняються високою якістю. Така ж тенденція поширюється і на експорт. Варто відзначити, що ресурс двигунів японського авто становить 400 тисяч кілометрів. Тим не менш, цей показник заявлений самими виробниками, із застереженням, що необхідно виконувати всі технічні умови експлуатації.
 
 
Китайські автомобілі
Китайські виробники вже давно почали заповнювати ринок своїми доступними авто. Основний і, мабуть, єдиний негаразд в цьому є порівняно невеликий ресурс двигуна. В середньому, він становить не більше 250 тисяч кілометрів. У наших реаліях цифра досяжна при дбайливому використанні.
 
 
Вітчизняні автомобілі
Вітчизняна автомобільна промисловість може порадувати досить сучасними рішеннями, обладнаними за всіма канонами сучасного машинобудування. Проте, ресурс двигуна становить близько 120 тисяч кілометрів.
 
 
Можливі проблеми:

    -Перевитрата палива
    -Можливі проблеми з проводкою
    -Проблеми з запалюванням