Які головні переваги HONDA CR-V

HONDA CR-V 4-го покоління – компактний кросовер, який привертає увагу автолюбителів. Він чудово поєднує в собі незвичайні форми, привабливий дизайн та компактність. Дебют машини відбувся у 2012 році. Вона прийшла на зміну третьому поколінню моделі. Японські фахівці врахували недоліки попередника і більшість їх усунули. У 2017 році вона стала найбільш продаваним кросовером у світі. Виробництво моделі завершено у 2018 році.

Які головні переваги HONDA CR-V

Основні переваги Хонда ЦР-В 2012-2018 рр. випуску

  1. Кузов та екстер'єр;
  2. Салон та багажник;
  3. Ходові якості;
  4. Технічні характеристики;
  5. Безпека.

Кузов та екстер'єр

Зовні автомобіль не дуже відрізняється від третьої генерації. Він зберіг ознаки невеликого кросовера. Оновлення торкнулися лише протитуманок – збільшився розмір та з'явилися широкі сітчасті обідки. У головній оптиці простежується легке примруження.

Сильно змінився бампер — більш піднятий і рельєфний. Кут переднього звису тупіший. Завдяки цьому машина легше долає перешкоди. Попереднє покоління отримало багато нарікань на захист переднього бампера від ударів різних предметів, що зустрічаються на дорозі. Виробник це врахував і розширив пластикове оздоблення.

Кузов Хонди Цр-в 2012-2018 рр. випуску має жорсткі вигини і кручення. З'явилася хромована смуга над бічним склінням. Саме вона стала візитною карткою моделі четвертого покоління. Авто важко сплутати з іншими машинами. Виглядає воно спортивно та сучасно.

Є ще одна особливість, властива цьому кросоверу, — виштампування, що м'яко поєднується з ліхтарями червоного і білого кольору. Розташована на задніх стойках.

У машині поменшало заднє скло. Таке рішення стало більше мінусом, ніж плюсом, тому що утруднився огляд. Нагадує автомобіль спорткар. Він негайно готовий до старту та серйозних перегонів.

Які головні переваги HONDA CR-V

Салон та багажник

Внутрішнє оформлення не має нічого спільного з колишнім поколінням моделі. Воно стало багатшим, елегантнішим і респектабельнішим. Дисплей відображає зображення камери заднього виду, навігацію. У мультимедійної системи простий і знайомий інтерфейс. Але на команди реакція у нього трохи сповільнена. Є клімат-контроль, для управління яким передбачені звичайні кнопки.

На центральній консолі тунель з глибоким відсіком, де є місце для підсклянників та різної дрібниці.

У салоні машини досить просторо. Водію та пасажирам комфортно. Сидіння мають не тільки електричне, а й механічне регулювання. Незважаючи на те, що важіль коробки передач розташований близько до панелі приладів, це не створює незручностей.

На внутрішній обробці виробник заощадив. Матеріали не найдорожчі, але стороннього запаху вони не мають і не шкодять здоров'ю. У салоні машини бути приємно.

Багажне відділення у четвертого покоління Honda CR-V більше, ніж у попередника. Воно становило 589 л. Його можна збільшити, склавши задні сидіння. Це дозволить отримати площу понад 1600 л.

У багажнику під поликом заховано запасне колесо. Воно маломірне і дозволить доїхати лише до майстерні.

За характеристиками автомобіль важко назвати позашляховиком. У нього невеликий кліренс – 170 – 180 мм. Вирушати на екстремальну бездоріжжя не варто. Машині складно буде подолати розмитий путівець, глибокі калюжі з брудом. Повний привід не вмикається примусово. Муфта вже за кілька хвилин перегріється.

Впевнено поводиться Honda CR-V 4 покоління на асфальтованих дорогах. Добре долає нерівності та ями. Щодо жвавості, то машини з автоматичною коробкою передач меланхолійно спрацьовують. Механічна трансмісія активніша.

Керувати кросовером досить легко. Підвіска може трохи гриміти на нерівностях. Ламається ходова частина рідко. Вона досить надійна.