Способи ремонту задніх бамперів відрізняються

Одна з найбільших проблем, пов’язаних із їздою зі зламаним бампером, полягає в тому, що це впливає на страховку. Незалежно від того, який у вас тип автомобільної страховки, розбитий або тріснутий задній бампер, потенційно може анулювати вашу страховку наступного разу, коли ви потрапите в аварію, незалежно від того, хто винен.

Пошкоджений бампер може вплинути на страховку

Як альтернатива, ваша страхова компанія може виплатити тільки частину вашої вимоги, покриваючи новий збиток і нічого більше. Ніколи не помиляйтесь, не повідомляючи страховику про раніше існуючі пошкодження вашого автомобіля.

Незалежно від того, наскільки добре ви керуєте машиною або наскільки всеосяжним є ваш поліс автострахування, на дорозі все одно щось йде не так. Страхові компанії знають про це, і тому в ситуаціях, коли водій виявив недбалість, вони можуть відмовити у позові.

Бампери — це перша форма контакту між вашою машиною та рештою. Завжди краще заощадити на невеликих витратах на ремонт бампера, щоб забезпечити придатність автомобіля до експлуатації, ніж згодом ризикувати більш істотними витратами.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *