Які вибрати двірники і як їх доглядати?

Як вибрати?

Один тип конструкції який варто згадати – гібридний. Це щітки, які увібрали у собі основні переваги двох попередніх варіантів. Механізм каркасних щіток поміщений у пластмасовий корпус, який захищає від снігу та морозу. У той час як каркасний механізм дозволяє щільніше прилягати щіткам до скла. Вартість таких склоочисників найдорожча, а термін служби найтриваліший.

Які вибрати двірники і як їх доглядати?

Незважаючи на те, що різновидів конструкцій не так багато типів кріплень досить багато. При покупці краще враховувати тип кріплення, що був у попередніх. Виробники комплектують щітки відразу декількома перехідниками для більшої універсальності свого товару.

Ще одним параметром є довжина щіток, яка рекомендується виробником авто, але якщо в спокійному стані зазор між щітками досить великий, а при очищенні скла край щітки не зачіпає край скла можна вибрати щітки на кілька сантиметрів довше. Більший розмір склоочисників дозволить збільшити площу очищення і тим самим покращити огляд.

Які вибрати двірники і як їх доглядати?

Доглядаємо щітки

Під час обслуговування необхідно перевіряти затягування гайкових кріплень. Регулярно проводити очищення від бруду та пилу поверхню гумок, а також сполучні механізми. Існує велика кількість спеціальних рідин для обробки гумок двірників, які дозволяють створити запобіжну плівку. Перед тим як застосовувати ці рідини, необхідно добре очистити гумку — це можна зробити розчином оцту.

Варто пам’ятати одне, якщо гумка ушкоджена, має не рівну поверхню і залишає розлучення, її обслуговування марно. У такому разі необхідна заміна двірників.