Як відбувається комп’ютерна діагностика авто?

Добрий вечір, день чи ніч!

Ні для кого не секрет, що повноцінна діагностика авто Гермес використовує так званий Renault can clip. Це симбіоз програми і приладу.

Зробити комп’ютерну діагностику можна трьома способами:

  1. З’їздити до офіційного дилера і вони проведуть комп’ютерну діагностику.
  2. З’їздити до гаражного майстра і він проведе комп’ютерну діагностику.
  3. Купити власний прилад в Китаї.

Багато з автомобілістів знають, що комп'ютерна діагностика дозволяє дізнатися деякі параметри роботи двигуна, з'ясувати, що з ним не так, а іноді навіть — підкоригувати роботу мотора. В цілому, все так і є. І все ж ми спробуємо розповісти про процес докладніше: повірте, це дуже цікавий процес.

Що таке OBD?

Почнемо з самого початку. Щоб підключити до машини діагностичне обладнання, потрібен спеціальний роз'єм, який зараз є у всіх автомобілів, і який іноді називають просто OBD-II. Насправді, OBD-II — це не роз'єм, а ціла система бортової діагностики. І незважаючи на те, що міцно вона увійшла в наше життя років 20 тому, її історія починається ще в 50-х роках минулого століття.

У січні 1996 року наявність нової версії OBD-II стало обов'язковим для всіх автомобілів, проданих в Америці. Основною відмінністю цієї діагностичної системи від OBD-I стала можливість контролювати систему харчування, а також її можна було перевірити на автомобілі за допомогою підключається сканера. Цим займалися поліцейські. Їм було абсолютно плювати на все, крім токсичності — адже вся ця система спочатку і розроблялася для контролю за ОГ. Вважалося, що система діагностики на новому автомобілі повинна була працювати п'ять років або сто тисяч кілометрів пробігу. Але на цьому історія OBD-II ще не закінчується.

У 2001 році всі автомобілі, продані в Європі, повинні були мати систему EOBD (European Union On-Board Diagnostic), тепер уже — з CAN-шиною (про яку докладно як-небудь іншим разом). У 2003 році японці ввели обов'язковий JOBD (Japan On-Board Diagnostic), а до 2004 року наявність EOBD стає обов'язковим для всіх дизельних автомобілів в Європі.

Що може діагностика?

Почнемо з того, що підключити дешевий мультімарочний сканер і вважати одну-дві помилки — це навіть близько не діагностика. І було б великою помилкою вважати, що діагностику робить сканер, а не людина. Насправді вони працюють в парі, і якщо один з них значно дурніший іншого, нічого доброго з цього не виходить. Терпіти не можу пронумерованих списків, але використовую один, щоб більш наочно показати, що повинна в себе включати правильна комп'ютерна діагностика:

  1. Збір анамнезу.
  2. Читання наявних і збережених помилок.
  3. Перегляд потоку даних (Live Data).
  4. Логування даних «в русі».
  5. Опитування і зіставлення.
  6. Тести виконавчих механізмів.
  7. Використання інструментальних методів діагностики.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *