Автомобільні запчастини та аксесуари з китайських інтернет-магазинів » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Автомобільні запчастини та аксесуари з китайських інтернет-магазинів

Автомобільні запчастини та аксесуари з китайських інтернет-магазинів

Не секрет, що автомобільні запчастини, які продаються на просторах наших країн, діляться на наступні категорії: поліпшені, заводські і неоригінальні, тобто китайські. Багато покупців останній варіант взагалі не розглядають, бо впевнені в низькій якості китайської продукції. Проте, чи знаєте ви, що китайські запчастини, які продаються у нас, вже мають збільшену ціну на 50-100%?

По цьому, якщо китайський амортизатор на авто коштує, приміром, 40 доларів, то в самому Китаї його можна купити за ціною не більше 25 у.о. З огляду на таку різницю цін можна забути і про якість деталі, хоча деякі китайські товари практично не поступаються оригіналу. Головне розуміти наступну річ, що існує китайська невизначена деталь і китайська фірмова. Ось останній, і слід віддавати перевагу.

Як зробити покупку в китайському інтернет-магазині?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Крім спочатку низьких цін (набагато нижче тих, що ви можете знайти в своїй країні) багато китайських інтернет-магазини пропонують абсолютно безкоштовну доставку. Це стосується невеликих за габаритами товарів. Більш того, при покупці не однієї одиниці, а декількох, китайці пропонують досить непогані знижку. До того ж, в кожному інтернет-магазині Піднебесної діє і система бонусів.

Купівля відбувається просто - ви здійснюєте замовлення, оплачуєте товар і через місяць отримуєте свою посилку. Наприклад, якщо довго чекати не хочеться, можна вибрати один із способів платній доставки. Ціна її складається з певного відсотка вартості замовлення. Зате, своє замовлення ви отримаєте протягом 10-12 днів.

Які товари можна купувати в Китаї, а які краще не варто?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Якщо ви бачите низьку ціну на що-небудь, не поспішайте відразу ж здійснювати покупку, адже існує певний перелік товарів, які цілком спокійно можна замовляти, і зовсім протилежні - від покупки яких краще відмовитися.

Візьмемо за основу китайський інтернет-магазин з безкоштовною доставкою під назвою TinyDeal. Крім автомобільних товарів в цьому інтернет-магазині багато інших дрібниць, починаючи від одягу, закінчуючи товарами для дому, але не про це мова. В інтернет-магазині TinyDeal китайські автомобільні товари представлені лише дрібними аксесуарами: світлодіодні стрічки, акустика, магнітоли, аксесуари для салону, і т.д. Словом, запчастин для авто тут ви не знайдете. Проте, для тюнінгу цей асортимент підійде відмінно.

Ті ж світлодіодні стрічки в магазині TinyDeal коштують копійки, але якість їх дуже висока. Це і вологозахищені стрічки, і стрічки RGB і багато іншого. Комплекти ксенону, лінзи в головну оптику - все це продається за прийнятними цінами, а головне - товар фірмовий. Що оцінять особливі любителі тюнінгу, так це ручки КПП МОМО, які цінуються в усьому світі. Словом, весь асортимент, представлений в цьому магазині, можна замовляти без побоювання.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Звертайте увагу на назву деталі. Якщо, наприклад, автомагнітола носить назву V5473-IK, краще обійти стороною таку модель, так як вона не має ніякої фірми, а значить, якість її буде досить сумнівне. Якщо магнітола матиме якусь назву фірми, наприклад, DEH, можна не сумніватися в придбанні.

Простіше кажучи, якщо ви не гидуєте китайськими комплектуючими, тоді вільно можете замовляти товар в одному з магазинів Китаю. У такій спосіб ви робите покупку, як би у постачальника, а не платите відсотки, які виставляють вже продавці у вашій країні, з метою заробити на точно такому ж товар.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Автомобільні запчастини та аксесуари з китайських інтернет-магазинів
5-09-2016
Кулькість читачів: 1488