Каркасні або безкаркасні щітки склоочисника. Робимо правильний вибір

Ви, як водій, зобов\’язані знати, які комплектуючі для свого автомобіля необхідно купувати. Це стосується як запасних частин, так і витратних матеріалів. Словом, зовсім не виключенням є і вибір щіток склоочисника, а в народі просто двірників. Які існують види склоочисника, який з них краще — ми вам підкажемо!

 

Звичайні каркасні двірники

Отже, на більшості автомобілів заводом-виробником встановлюються найпростіші двірники — каркасні. Такий двірник має одношарову гумку — робочу поверхню, яка кріпиться до металевого каркаса. Сам каркас, незважаючи на те, що зроблений з металу, має з\’єднувальні
частини, виконані з пластика, що помітно погіршує надійність двірників.

Про
недоліки звичайних каркасних склоочисників знають всі: швидко
стирається робоча поверхня, а взимку двірники примерзають до скла.
Ось тому і були придумані більш надійні альтернативи звичайним двірникам, які позбавлені зазначених недоліків.

Зимові каркасні склоочисники

Не стільки поширений вид двірників, про які, можливо, навіть не всі чули. Зимові
каркасні склоочисники відрізняються від стандартних тим, що робоча
гумка виконана з декількох шарів, а сам металевий каркас двірника
захований в силіконову прошарок.
Завдяки цьому двірники не дряпають скло, що не примерзають до нього. Термін їх служби значно більше, ніж у простих каркасних двірників.

Незважаючи на назву, зимові склоочисники досить ефективні і в літній час. За рахунок свого збільшеного ваги, вони швидко і легко змітають воду, бруд з лобового скла автомобіля. Єдиний мінус, яким володіє даний варіант — це висока ціна.

Безкаркасні щітки склоочисника

Найбільш популярний в наші дні вид — це безкаркасні двірники. Вважається, що безкаркасні склоочисники увібрали в себе переваги як звичайних каркасних, так і зимових каркасних двірників. Так це, чи ні, судити вам. Наше завдання — розкрити переваги і недоліки цього варіанту.

Перш за все, безкаркасні склоочисники не дорогі, мають широку робочу поверхню, легкі, що не примерзають до скла. Як зимового варіанту безкаркасні щітки просто ідеальні, а ось в літню пору вони поступаються двом попереднім варіантам. Через те, що щітки досить легкі, знижується їх ефективність. Простіше кажучи, піде трохи більше часу на те, щоб очистити скло, використовуючи безкаркасні двірники.

Втім,
якщо ви підшукуєте заміну стандартним двірникам, безкаркасні щітки, або
зимові каркасні будуть чудовою альтернативою, незалежно від вашого
регіону проживання, від клімату і погодних умов в ньому.