GPS моніторинг транспорту | Системи GPS Моніторингу ТЕХ КОНТРОЛЬ

GPS моніторинг транспорту — це система, яка дозволяє відстежувати місцезнаходження, маршрути, швидкість руху, а також інші параметри транспортних засобів. Система GPS моніторингу складається з двох основних компонентів:

 • GPS трекер — це пристрій, який встановлюється на транспортний засіб і передає дані про його місцезнаходження та інші параметри на сервер моніторингу.
 • Сервер моніторингу — це система, яка приймає дані від GPS трекерів і обробляє їх.

GPS трекер — це невеликий пристрій, який містить GPS приймач, GSM модем і батарею. GPS приймач визначає місцезнаходження транспортного засобу за допомогою супутників GPS. GSM модем дозволяє трекеру передавати дані на сервер моніторингу через мережу GSM.

Сервером моніторингу може бути як спеціалізоване програмне забезпечення, так і програмне забезпечення, яке встановлено на веб-сервері. Сервер моніторингу приймає дані від GPS трекерів і обробляє їх. Оброблені дані відображаються в веб-інтерфейсі сервера моніторингу.

GPS моніторинг транспорту може використовуватися для різних цілей, таких як:

 • Контроль за маршрутами і швидкістю руху транспортних засобів.
 • Оптимізація маршрутів руху транспортних засобів.
 • Контроль за витратами на паливо.
 • Виявлення крадіжок і зловживань транспортними засобами.

Датчики рівня палива — це пристрої, які вимірюють кількість палива в баку транспортного засобу. Датчики рівня палива можуть використовуватися в системах GPS моніторингу транспорту для контролю за витратами на паливо.

Існує два основних типи датчиків рівня палива:

 • Датчики поплавкового типу. Ці датчики використовують поплавок, який плаває на поверхні палива в баку. Поплавок пов’язаний з датчиком, який передає дані про рівень палива на GPS трекер.
 • Датчики ультразвукового типу. Ці датчики використовують ультразвукові хвилі для визначення рівня палива в баку. Датчик випромінює ультразвукові хвилі, які відбиваються від поверхні палива в баку. Датчик визначає рівень палива за часом, який потрібен ультразвуковим хвилям, щоб пройти від датчика до поверхні палива і назад.

GPS моніторинг транспорту з датчиками рівня палива дозволяє отримувати більш точну інформацію про витрати на паливо. Датчики рівня палива дозволяють відстежувати не тільки загальну витрату палива, але і витрату палива за конкретний період часу, а також за конкретним маршрутом. Це дозволяє виявити можливі зловживання паливо і вжити заходів для їх запобігання.

Ось деякі переваги використання GPS моніторингу транспорту з датчиками рівня палива:

 • Підвищення ефективності використання транспорту. GPS моніторинг транспорту дозволяє оптимізувати маршрути руху транспортних засобів, що може призвести до зниження витрат на паливо.
 • Зниження витрат на паливо. Контроль за витратами на паливо дозволяє виявити можливі зловживання і вжити заходів для їх запобігання.
 • Покращення безпеки. GPS моніторинг транспорту дозволяє відстежувати місцезнаходження транспортних засобів, що може допомогти в разі аварії або інших непередбачених обставин.

GPS моніторинг транспорту з датчиками рівня палива — це ефективний інструмент, який може допомогти підприємствам у підвищенні ефективності використання транспорту та зниженні витрат.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *