Як відремонтувати бампер автомобіля своїми руками

Основним «головним болем» сучасних автомобілів є пластикові бампера, які навіть
при незначному ударі можуть тріснути, або отримати вм\’ятину.
У такому випадку, щоб відновити колишній зовнішній вигляд автомобіля, необхідно провести ремонт пластикового бампера. Ви можете, звичайно, звернутися в спеціалізований сервіс і витратити не малу суму, а можете зробити всю роботу самостійно. Сьогодні ми розповімо вам про те, як проводиться ремонт бампера своїми руками.

 

Що необхідно мати для ремонту?


Якщо ви збираєтеся самостійно робити бампера, вам необхідно запастися деякими підручними елементами. Зокрема, нам знадобитися:

· Наждачний папір;
· Епоксидна смола;
· Шпаклівка;
· Фарба в аерозольному балончику під колір бампера і лак;

Коли все необхідне вже є під рукою, можна зануритися безпосередньо в
процес і розглянути ремонт бампера автомобіля своїми руками більш
докладно.
 

 

Ремонт бампера — що потрібно знати?


Для початку, необхідно зняти бампер з автомобіля. Незалежно
від марки машини, бампера кріпляться практично завжди однаково: по
одному болту в районі стику крила і бампера, зазвичай болт ховається за
підкрилки;
кілька болтів в нижній частині бампера і у верхній, в районі решітки радіатора. Після того, як всі болти відкрутили, невеликим зусиллям потягніть бампер на себе і зніміть його з автомобіля.

Оцінюємо ситуацію, щоб зрозуміти наскільки глобальним буде ремонт бампера автомобіля. Якщо просто утворилася тріщина — нічого серйозного, а от якщо в бампері дірка, випало кілька шматочків — доведеться попітніти.

Спершу необхідно засвердлити місце, де закінчується тріщина. Робиться це для того, щоб в процесі експлуатації вона не пішла далі. Після цього, вирівнюємо бампер, якщо це необхідно, і внутрішню частину пошкодженого місця рясно обробляємо епоксидною смолою. Даємо їй близько доби висохнути. Коли смола засохне, на внутрішню пошкоджену частину потрібно напаяти
металеву сіточку, для того, щоб надати більшу жорсткість ушкодженому
місцю.

Нарешті, останній етап, який має на увазі ремонт пластикових бамперів — це нанесення шару шпаклівки з подальшим її шліфуванням. Після цього, вам залишиться тільки підфарбувати пошкоджене місце і заново встановити бампер на автомобіль.

Ось в такий спосіб можна виконати ремонт переднього бампера. Як бачите, процедура зовсім не складна, головне, знати технологію її виконання. Ремонт заднього бампера такий же.