Geely GC9 — характеристики, опис. ціна

Навіть для дитини стало очевидним, що китайська автомобільна промисловість розвивається семимильними кроками. Яскравий тому приклад — новинка від компанії Джилі, модель GC9. Цей автомобіль руйнує всі сформовані стереотипи по відношенню до китайських автомобілів. Це абсолютно новий рівень, це несподіванка, яку продемонстрували китайські майстри. Навіть при першому знайомстві з автомобілем Джилі GC9 стає зрозуміло, що китайці перевершили самі себе.

 

Чим зумовлена ​​поява нового флагмана GC9?

Історія створення моделі вкрай примітивна. У недалекому минулому китайська компанія поглинула колись могутній автоконцерн Вольво. Зрозуміло, що всі розробки, які раніше велися Вольво, перейшли в руки китайців, як повноправних власників. Однією з таких розробок як раз і була модель GC9. Правда, до поглинання компанії, модель розроблялася як Volvo S80, але переможців не судять, тепер це Джилі.

Саме тому, дивлячись на автомобіль, інтуїтивно кожен з нас розуміє: «Щось він мені нагадує, десь я вже бачив щось подібне». Звичайно, китайські дизайнери підредагували проект автомобіля на свій лад, але основи залишилися колишні. Автомобіль створений з амбіцією стати в один ряд з найбільшими виробниками: AUDI, Mercedes, BMW. Чи вдасться це китайцям чи ні — нам ще належить з\’ясувати, але ось той
факт, що автомобіль найкращий з усіх, який коли-небудь проводився
Піднебесною, є незаперечним.
 
 

Дорого, красиво, розкішно — це дизайн GC9

Дизайн автомобіля просто вражає своїми рішеннями. Автомобіль одночасно поєднує в собі класику, спорт, грацію і зухвалість. Весь його дизайн, кузовна частина, решітка радіатора, бампера, оптика викликають непідробне захоплення. Дивлячись на цей автомобіль, розумієш, що він досконалий. Рельєфні
ребра на капоті і на дверях надають автомобілю більше зухвалості,
спортивності, але загальний вигляд розташовує до більш спокійні
емоції.
З точки зору стилістичної спрямованості, китайці виконали кузов на 5 балів.

Особливо хитро китайці обіграли виконання кормовії частини автомобіля. Коли дивишся на нього з боку, створюється враження, ніби перед тобою стоїть ліфтбек. Варто підійти ближче, щоб оцінити габарити автомобіля і розглянути його більш детально, розумієш, що це седан.
 
 

Зануримося у внутрішній світ Geely GC9

Салон автомобіля є гармонійним доповненням того стилю, який сформований в екстер\’єрній частині. Інтер\’єр також зітканий із протиріч — спорт, або класика. Проте, салон Geely GC9 виглядає дуже гідно. У колірній варіації китайці не стали «винаходити велосипед». Пішли вони по простому і банального шляху: бежевий низ і чорний верх, або ж повністю чорний салон з вставками в підлогу алюмінію. Хоча, звичайно ж, шоколадні відтінки шкіри виглядали б набагато привабливіше на цьому автомобілі.

Говорячи про розміщення, салон нового Geely просто до непристойного величезний. З великим комфортом автомобіль зможе розмістити 5 чоловік, причому
далеко не китайської статури, а як мінімум, середнього європейського.
 
 

Кілька слів про цифри і технічний стан


Для початку увагу слід приділити розмірами автомобіля. Неозброєним оком видно, що GC9 надзвичайно великий. Загальна довжина автомобіля складає 4953 мм, ширина тисяча вісімсот шістьдесят один мм і висота 1513 мм. Колісна база цього гіганта теж значна — 2850 мм.

Серцем цього «Голіафа» буде також вельми незвичний для китайських автомобілів агрегат:

    — Бензиновий двигун, об\’ємом 1.8 літра, оснащений турбонаддувом, що в сумі видає 163 к.с.
   
— Бензиновий мотор об\’ємом 2.4 літра, потужність якого 152 л.с.
    —
Бензиновий V6 об\’ємом 3.5 літра, який володіє табуном в 270 к.с.

У пару до кожного мотору буде дана автоматична 6-ступінчаста коробка передач.

Автомобіль вже готується до продажу, які стартують на початку 2015 року. Правда, в зазначений період модель почне продаватися на китайському ринку. Що стосується країн СНД і Європи, появу моделі слід очікувати в другій половині 2015 року.