Як зробити автомобільну рідину що не замерзає своїми руками

Кожен автомобіліст знає, що взимку використовувати звичайну воду для омивання скла — не розумно. Під впливом низьких температур вода замерзає, в результаті чого форсунки перестають подавати струменя рідини на лобове скло. Щоб мати можливість чистити скло від бруду на ходу навіть в зимовий
час, була придумана рідина, яка в народі називається незамерзайка.

 

У чому особливість зимової рідини для омивання скла?


Справа
в тому, що до складу зимової рідини входять спеціальні речовини на
спиртовій основі, які навіть при великих зниженнях температури
залишаються в рідкій формі, а не кристалізуються.
Звичайно,
можна просто купити незамерзайку якогось виробника, але запевняємо, що
набагато простіше, та й дешевше зробити її своїми руками.
Отже, давайте розглянемо кілька популярних рецептів, як зробити незамерзайку своїми руками.
 

 

Рецепт № 1
Для приготування рідини необхідно взяти 1 літр звичайного столового оцту і 1 літр дистильованої води. Рідини змішуються між собою і готові до використання. Для додання рідини приємного аромату можна додати 1/5 від отриманого обсягу миючого засобу, або гелю для душу.

Таку рідину можна використовувати при температурі менше 10 градусів, коли запах оцту не буде відчуватися.
 
 

Рецепт № 2

Даний рецепт кілька схожий з попереднім, так як має на увазі використання миючого засобу. Для приготування незамерзайки необхідно в 100 грам миючого засобу додати 3 літри води. Склад ретельно перемішується, після чого виставляється на ніч на балкон.
Якщо приготовлена ​​суміш не замерзне, зроблену незамерзайку своїми руками можна використовувати в автомобілі.
 

 

Рецепт № 3
Наступний склад незамерзайки базується на більш дорогих компонентах. Проте, отримана рідина може використовуватися навіть при температурі нижче 20 градусів.

Для приготування необхідно взяти 250 грам медичного спирту 96% і 3 літри води. Після цього в окремій склянці, наповненій на половину, необхідно розмішати столову ложку прального порошку. Рідина в склянці ретельно профільтрується, потім додається в суміш спирту і води. У підсумку, у нас виходить відмінна незамерзайка, яка, до того ж, буде злегка пінитися і відмінно очищати скло.
 
 

Рецепт № 4
Незамерзайка в домашніх умовах може робитися і на основі горілки. Але для цієї справи доведеться розщедритися не найдешевшу горілку. Змішується вона в пропорціях 1:4, тобто 1 частина горілки і 4 частини води. Для усунення запаху можна додати сік лимона.

Ось в такий спосіб можна просто, швидко і дешево зробити рідину незамерзаку своїми руками. Вибирайте найбільш підходящий вам рецепт і вперед, адже температура на вулиці вже скоро знизиться.