Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Приснилось убийство. Что означает убийство во сне

Розміщено : 2-02-2017 | Категорія: Різні поради | Переглядів: 824   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

На питання, до чого сниться вбивство, неможливо відповісти, не знаючи подробиць сновидіння. Важливо, хто був душогубом, а хто – жертвою, а також інші нюанси. Якщо сниться, що ви – вбивця, це всього лише говорить про те, що пора звільнитися від стереотипів і рис характеру, що заважають вашому саморозвитку. Пропонуємо розглянути тлумачення декількох сонників, до чого сниться вбивство людини (чоловіка, дитини, батьків) або тварини.

Сучасний сонник до чого сниться вбивство


У сучасному соннику вбивство означає, що ви будете засмучені чиїмось лиходейством. Вбивати самому до того, що ви задумали сумнівні справи, від яких краще відмовитися, щоб не заплямувати своє ім'я. Якщо сниться вбивство з необережності, з метою самозахисту, це сприятливий знак, який предзнаменует успіх у суспільстві і перемогу над супротивниками.

Якщо сниться вбивство дитини, це знак, що свідчить про ваших спробах боротися зі своїм часом дитячим поведінкою. Якщо уві сні вбивають когось з батьків, ви намагаєтеся налагодити взаємини з ними. Як правило, подібні сни говорять про ваших спробах почати нову стадію розвитку.

По сучасному толкователю такий сон частіше є позитивним символом, ніж негативним. До чого сниться власна смерть, вбивство? Вам просто потрібно стати більш самостійним і навчитися бути господарем свого життя, частіше беручи серйозні рішення без чиєїсь долі.

Що говорить сонник Майя?


Бачити себе в ролі душегубца – означає, позбутися від зайвих уявлень і звичок. Такий сон також може попередити вас про те, що ви занадто растрачиваете свою енергію або вчинили аморальний вчинок.

Якщо сниться розслідувати вбивство людини (жінки або чоловіка), незабаром вас чекає блага звістка.

Тлумачення снів про вбивство тварин у сні


Коли сниться вбивство собаки, це сигнал про те, що ви завжди можете розраховувати на підтримку своїх друзів. А ось загибель кішки уві сні від чиїхось рук обіцяє розкриття підступів ворогів.

Якщо вбиваєте агресивного звіра, який вас намагається покусати або з'їсти, дуже скоро вам у житті пощастить. А якщо це беззахисне, мила тварина, ваші брудні справи будуть викриті, тому потрібно заздалегідь одуматися.
Продолжение на следующей странице


Читати також:
К чему снится тюрьма? Сидеть в ней или видеть заключенного. Мы собрали несколько основных толкований подобных снов. Возможно,
Очень часто те люди, которых мы любим и которые занимают большое место в нашей жизни, приходят к нам и во снах. Неудивительно,
Любой сон, связанный с полетом, говорит о стремлении к свободе и движению. Летать во сне – это хороший знак, ведь такое
Такие удивительные и милые животные, как дельфины, снятся, предвещая, что в вашу жизнь вскоре ворвутся потрясающие события. О
Если вам снится сломанный, разбитый телефон, не воспринимайте это знак как негативный, он не предвещает беды.
Если в реальности муха, упавшая в еду, ассоциируется с подарком, то во сне такая ситуация сулит не очень приятными событиями и