» » Огляд твердопаливних котлів Moderator Unica Sensor

Огляд твердопаливних котлів Moderator Unica Sensor

Проблеми економії ресурсів стосуються кожного з нас. Електроенергію та опалення коштують дорого. Якщо сімейний бюджет дозволяє сплатити всі ці витрати, особливо не напружуючись, то проблеми екології та збереження природних ресурсів важливі і актуальні для кожного з нас.

Для жителів багатоквартирних міських будинків способи економії досить обмежені. Але власний будинок дозволяє різко скоротити багато витрат, якщо підійти до справи розумно і зробити правильні грошові вкладення. Необхідність заощадження електроенергії та зменшення витрат газу змушують шукати оптимальні способи утеплення будинку і його обігріву в холодну пору року.

Безперечно, одним з кращих пристроїв для обігріву є твердопаливний котел. Це опалювальний пристрій, яке виділяє теплову енергію в процесі спалювання твердого палива.

Як паливо для твердопаливних котлів використовують торф, дрова, вугілля, кокс або паливні гранули (пелети), що є недорогою альтернативою газу і нафти. Спалювання відходів деревообробки та сільськогосподарського виробництва (тирси, тріски, соняшникового лушпиння) дозволяє заодно вирішити проблему їх утилізації.

Сучасні котли забезпечуються електронними системами управління, хоча більш дешеві конструкції котлів управляються "вручну". У цьому величезному світі твердопаливних котлів потрібно якось зорієнтуватися і вибрати оптимальний варіант.

Якщо ви тривалий час шукаєте надійний, економічний, простий у використанні і що важливо, високоякісний котел і вам здається, що його просто не існує в природі, то радимо вам звернути увагу на твердопаливні котли Moderator Unica Sensor. У лінійці присутні моделі абсолютно різної потужності - існує вісім варіантів від 10 до 60 кіловат. У даній моделі дуже висока продуктивність системи опалення, що доводить коефіцієнт корисної дії. Він досягає 83,6 відсотка, а в деяких випадках навіть 90.

Працює Moderator Unica Sensor на різних видах палива: деревина, різні відходи від промисловості по деревообробці (наприклад: кора, тріски, тирсу), також можливо використовувати вугілля як паливо. У разі роботи з деревиною або її відходами, не слід забувати, що для ефективної роботи і уникнення різних поломок її вологість не повинна перевищувати тридцяти відсотків.

При надходженні повітря в камеру спалювання, він самостійно розподіляється спеціально обладнаній системою на первинний і вторинний. Щоб процес згоряння був якісніше, в моделі передбачено нагрівання повітря перед ті, як він потрапить в камеру згоряння.

У всіх котлах на твердому паливі Модератор Юника Сенсор є командоконтролер. Він зроблений для того, щоб контролювати роботу вентилятора і циркуляційного насоса, при необхідності змінюючи їх інтенсивність і потужність системи опалення в цілому. Це допомагає підтримувати оптимальну продуктивність. Спеціальна конструкція котлів дає можливість встановити пальник, щоб працювати на пеллетах.

В таких котлах дуже легка і зрозуміла система управління. Щоб не було необхідності завантажувати паливо дуже часто, існує містка камера завантаження і нові розробки. Вони дозволяють продовжити час горіння вугілля до восьми годин, а деревини - до шести.

Вам не потрібно буде купувати додаткове обладнання для очищення твердопаливного котла або вимірювання температури, так як в набір входить прилади для чищення і термометр.

При проектуванні моделі були взяті до уваги всі зауваження клієнтів і враховані всі помилки попередніх моделей котлів. Тому сміливо можна сказати, що ця модель надійна, якісна, високоефективна і довговічна. Виробниками надається гарантія на справну експлуатацію протягом трьох років.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Огляд твердопаливних котлів Moderator Unica Sensor
16-09-2016
Кулькість читачів: 1364