Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Різновиди паркетних покриттів

Розміщено : 16-09-2016 | Категорія: Дім та сад | Переглядів: 942   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

Серед сучасних будівельних матеріалів існує велика кількість підлогових покриттів. Паркет входить в число одних з найбільш поширених. Він привертає якістю, практичністю і зовнішнім виглядом. Зараз на ринку можна знайти досить широкий вибір різних текстур, розмірів і форм подібного матеріалу.

Штучний паркет


Цей тип покриття являє собою планки, у яких є гребені і пази. Вони закріплюються в замок і формують цілісну конструкцію. Основу штучного паркету складає тверда деревина. Товщина таких планок коливається від 15-ти до 22-х міліметрів, а довжина, як правило, півметра.

Переваги штучного паркету:

    
різноманітності варіантів укладання;
    
довговічність;
    
можливість ремонту при необхідності.

Масивний паркет


Дошка масивного паркету виготовляється з цільного дерева. Таке покриття оснащено гребенями і пазами, які використовуються для фіксації дошки при укладанні. Його ширина сягає більш ніж 8-ь сантиметрів, товщина варіюється від 15-ти міліметрів, а довжина досягає декількох метрів. Такий паркет володіє такими якостями:

    -
привабливий зовнішній вигляд;
   
- велика гамма кольорів;
    -
довговічність.


Паркет у вигляді плитки


Ще одним варіантом паркетного покриття є паркетна плитка. Вона є елементом статі. Виготовлення такого виробу відбувається за художнім малюнком на фабриці. Плитка збирається з цінних деревних порід. Ця плитка має товщину понад 15-ти міліметрів. Її монтаж здійснюється на спеціальній фіксує плівці, завдяки якій, штучний складальної паркет не деформується при укладанні, зберігає геометрію створеного малюнка і має особливості щитового паркету, що в свою чергу однозначно прискорює і спрощує настил без погіршення якості.

Виробництво паркету у вигляді плитки відбувається в промислових умовах. Завдяки цьому існує можливість виконати навіть найскладніші малюнки. Всі художні фрагменти паркету, які врізаються в процесі виготовлення плитки, складаються як в повторювані елементи, так і в оригінальні блоки. Сучасна технологія виготовлення дозволяє навіть середньокваліфікованої паркетникам створювати дуже красиві композиції. Крім цих переваг, плитку можна легко транспортувати за рахунок герметичної упаковки.

Паркетна дошка


Паркет - унікальне покриття для підлоги, яке виготовляється з натуральних матеріалів і має високу якість. Деревні пласти, які лягають в основу паркетної дошки розташовуються в перпендикулярних площинах. Саме завдяки цій технології даний виріб відрізняється високою міцністю і стійкістю до зносу, дошки не розколюються, а їх термін експлуатації досить великий. Паркет досить стійкий до коливань вологості і температури. Немає необхідності шліфувати поверхню, шпатлевать і навіть обробляти лаком. Пол з такого матеріалу буде довговічним і міцним, до того ж, за ним легко доглядати.

Хоча паркетна дошка досить складна за конструкцією, оскільки вона складається з перпендикулярно розташованих один до одного шарів, які склеєні між собою, вона досить зручна при монтажі і демонтажі.

Сучасна технологія передбачає три шари деревини. Верхній пласт покривається захисним шаром лаку або масла і має товщину від 0.5 до 6 міліметрів. Він виготовляється з дорогої породи деревини. В основному виробники випускають дошку, у якій товщина верхнього шару чотири міліметри.

Залежно від вимог до естетики дошки, її можуть піддати декільком видам додаткової обробки, серед яких:

    -
брашірованіе;
   
- нарізка фасок;
    -
стругання;
    -
відбілювання;
    -
додаткова термообробка.

Крім цього, під час фінішної обробки може бути проведено тонування дошки.

Особливістю середнього шару дошки є наявність сполучного елемента двох типів: шпунтове і замкове. Для шпунтового, необхідно вирізати паз і шип. Ці елементи проклеюються водостійким клеєм при монтажі. Кожну планку необхідно щільно підбити. Такі роботи проводяться для попередження подальшого скрипу підлоги. Замкове ж з'єднання склеювати не потрібно. Саме цей факт робить його найпоширенішим на сьогоднішній день.

Укладає шар паркетної дошки проводиться з деревини хвойних порід. Він розташовується перпендикулярно щодо попереднього шару. Його товщина становить півтора міліметра.

Паркет. Серед інших матеріалів він привертає своєю різноманітністю, красивим зовнішнім виглядом, доступною ціною, а також можливістю придбати його в будь-якому будівельному магазині. До того ж, паркет в усі часи вважався одним з найкращих елементів декору будь-якого приміщення.

Продолжение на следующей странице


Читати також:
  Як правильно мити лінолеум, щоб на ньому не залишалося розводів? Що краще підходить для ламінату - губка або мікрофібра?
  Яку зробити підлогу? Питання актуальне для кожного, хто затіває серйозний ремонт. Мабуть, найпопулярнішим покриттям
Сучасні матраци по конструкції діляться на пружинні і безпружинні. У кожного типу свої особливості, переваги і недоліки.
Після ремонту, проведеного в квартирі, на підлозі часто залишається велика кількість будівельного сміття і пилу.
Багато людей при виборі підлогового покриття віддають перевагу саме паркету.
Паркетна підлога це класика, яка завжди займала провідне місце. На сьогоднішній день поява новинок дивує своїми перевагами.
Найчастіше компанії, які торгують такими підлогами як штучний паркет і «паркетна дошка», самі придумують назву своїх продуктів. А
Серед усього різноманіття підлогових покриттів для спальні найкраще підходить ковролін, який додасть їй особливий затишок. Та й
Бажання захистити свою заміську ділянку від сторонніх людей, прикрасити будинок, створити огорожу цілком зрозуміло. І це можна
З кожним роком популярність сноубордингу тільки зростає. Якщо ви захотіли підкорити гори, то повинні відповідально підійти до
Досить поширеною процедурою під час продажу старого автомобіля в наш час є скрутка пробігу. Справа в тому, що саме за кількістю
Свіжі, а головне натуральні овочі та зелень, можна вживати в їжу не тільки в літній період. Для того щоб радувати себе і близьких