» » Як доглядати за шкірою обличчя?

Як доглядати за шкірою обличчя?


Після процедури очищення і тонізації обов'язково потрібно на шкіру нанести живильний крем. Молодій шкірі підійдуть зволожуючі гелі та креми. Дорослій шкірі необхідні більш насичені і живильні креми.

Крем наноситься по масажних лініях тонким шаром погладжуючи і постукуючими рухами. Залишки крему, що не вбрався, промокніть серветкою. Крем перед нанесенням злегка прогрійте і розітріть між пальців. Завдяки таким хитрощам крем розм'якшиться і ефективно вбереться.

При виборі крему переконаєтеся, що він підходить для Вашого типу шкіри. Сучасні косметологічні компанії пропонують для цієї мети пробники своєї продукції. Нанесіть трохи крему на шкіру і спостерігайте за її реакцією.

Навколо очейШкіра навколо очей дуже ніжна і тонка, тому ця область заслуговує особливої ​​уваги. Зволожуючі креми слід використовувати з 23 років. Як правило, крем для очей коштує дорого, але зате витрачається дуже повільно. Крем наноситься безіменними пальцями плавними рухами від внутрішнього кута ока до внутрішнього кута по нижньому віку, а по верхньому віку- від внутрішнього до зовнішнього. Зняти втому і прибрати темні кола під очима можна за допомогою чайних пакетиків. Застосування: остудіть заварені пакетики чаю і покладіть на очі, тримати протягом 8-12 хвилин.

Систематичний і дбайливий догляд за шкірою обличчя, додасть шкірі гладкість, чистоту і здоров'я. Основний догляд включає очищающий, тонізуючий і зволожуючий комплекс. Не забувайте і робіть живильні маски кілька разів на тиждень. Адже жодні засіби, що маскують, не здатне змусити Вашу шкіру світитися, тільки в здоровому стані вона сяятиме.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як доглядати за шкірою обличчя?
6-09-2015
Кулькість читачів: 2033