» » Як доглядати за шкірою обличчя?

Як доглядати за шкірою обличчя?

Маски для обличчяПісля очищення обличчя ефективно зробити маску. Найпростіша у приготуванні є маска очищаючої дії з косметичної глини.

Білу, блакитну, рожеву, зелену або чорну глини можна купити в будь-якій аптеці. Для очищення комбінованої шкіри відмінно підійде глина біла і червона, для жирної - біла і зелена, червона - для сухої шкіри.

Маска з глини

Приготування: розмішати до консистенції густої сметани порошок глини з невеликою кількістю води. Маску нанести на обличчя, тримати 15 хвилин, підсушену масу змити теплою водою. Глиняна маска добре живить і зволожує шкіру.

ТонізаціяПісля етапу очищення шкіру необхідно заспокоїти освіжаючим тоніком. Завдяки тоніку шкіра придбає здоровий і рівний вигляд. Тонік видаляє залишки жирів і очищаючого засоби зі шкіри, закриває пори.

Тонізацію рекомендується проводити двічі на день, при ранковому очищенні і вечірньому. Для сухої шкіри небажано використовувати лосьйони, у складі яких міститься спирт. Хорошим засобом є протирання шкіри обличчя кубиками льоду. Для заморожування можна використовувати відвари трав.

Зволоження та харчування


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як доглядати за шкірою обличчя?
6-09-2015
Кулькість читачів: 2033