» » Як зробити троянди з чайних пакетиків

Як зробити троянди з чайних пакетиків

Зробіть багато таких заготовок і потім використовуйте їх для декору різних предметів або створення креативних вантажних композицій. Оригінально виглядатимуть букетики з таких чайних трояндочок. Для цього можете взяти відрізок мережива, вкласти в нього троянди і зав'язати стрічкою. Використовувати такі троянди зручно для декору рамки для фото або мініатюрних подарунків.
Як зробити троянди з чайних пакетиків

Є й інші способи виготовлення троянд з чайних пакетиків. Наприклад, можна повністю висушити і випрямити пакетик, потім скласти його гармошкою в три рази, а потім навпіл.
Як зробити троянди з чайних пакетиків

Це робиться для того, щоб вирізати однакові пелюстки. Після цього можете приступити до вирізання. У вас повинні вийти три заготовки-смужки з пелюстками.

Перша пелюстка складається в трубочку, а потім далі обмотуйте його іншими пелюстками і формуйте троянду. Потім прикладайте наступну смужку з пелюстками. Таким чином, з одного пакетика повинно вийти одна троянда. Знизу троянда зав'язується ниткою або дротом. Зріжте гостру підставу квітки, щоб її зручно було приклеїти до якоїсь поверхні. Використовуйте і такі троянди з пакетиків для декору.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити троянди з чайних пакетиків
18-09-2015
Кулькість читачів: 2345