» » Як правильно обслуговувати автомобільний кондиціонер?

Як правильно обслуговувати автомобільний кондиціонер?

Дешевше перестрахуватися

Якщо ви помітили, що кондиціонер вашого автомобіля змінив режим своєї роботи, не вмикається або не нагнітає в салон автомобіля прохолодне повітря. Необхідно звернутися за допомогою до фахівців сервісного центру. Краще попередити велику поломку, ніж потім проводити грунтовний ремонт автомобільного кондиціонера.

Тиск у системі


Для того щоб автомобільний кондиціонер довго вам служив, необхідно систематично контролювати тиск у самій системі кондиціонування. Хоча б один раз на рік перед відкриттям літнього сезону. Вчасно проводити заміну фільтру і чистку радіатора кондиціонера. Рекомендується для профілактики і перевірки його працездатності в зимову пору року періодично включати кондиціонер.

Неприємний запах

Ще під час роботи автомобільного кондиціонера в жаркий період року всередині агрегату починає накопичуватися конденсат у вигляді води, яка утворюється в результаті різкого перепаду холодного і гарячого повітря. Це сприяє появі в салоні вашого автомобіля неприємного запаху. Крім цього вогкість сприяє розмноженню різних бактерій, які потрапляють в салон разом з нагнітаючим з кондиціонера повітрям.