» » Як позбутися від інтернет-залежності?

Як позбутися від інтернет-залежності?

Смотрите видео в конце статьи

Інтернет-залежність - одна з найстрашніших модифікацій комп'ютерних залежностей. У більшості запущених випадків ця страшна хвороба невиліковна.Основні симптоми при важких формах інтернет-залежності: хвороблива тяга до комп'ютера та інтернету, сміх перед комп'ютером, буйне реагування на спроби відірвати від інтернету, зависання перед комп'ютером більше 18 годин, повна або часткова відмова від їжі, відмова від правил особистої гігієни, відмова від роботи на дядю. При важких формах інтернет-залежності в голові з'являються білі черв'ячки, погіршується пам'ять, мозок перестає самостійно функціонувати без пошукової системи Google.

Читати також:
Як дізнатися про знижку на будь-який товар в будь-якому інтернет магазині?


Ще однією з форм інтернет-залежності є постійне скачування непотрібної інформації і програм, які в подальшому пацієнт ніколи не використовує.

А тепер увага!Особисто я поділяю інтернет-залежність на 2 види - корисна і даремна.

До марної виду відносяться самі різні азартні ігри, онлайн ігри, чати, сайти знайомств, зависання в соціальних мережах, нехороші сайти сексуального характеру, безглузді новини про знаменитостей і т.д. З марним видом інтернет-залежності треба терміново боротися (наприкінці напишу як), перевести в корисний вид, або взагалі відключити інтернет і кинути все це.
Продолжение на следующей странице...