Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Поради про серветки з мікрофібри

Розміщено : 27-11-2015 | Категорія: Побут | Переглядів: 1645   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

Вироби з мікрофібри, зокрема серветки, являють собою ідеальний засіб для полірування й очищення будь-яких видів поверхонь.

Завдяки такому виду серветок, поверхні легко піддаються чищенню без застосування хімічних миючих засобів. Це прекрасні ганчірки для підлоги. Крім того, раніше представляло певні труднощі миття вікон, сьогодні вже не здається таким важким, навіть у тому випадку, коли під променями сонця видно найменші вади у вигляді смуг і плям.

Мікроволокно тонші людської волосини приблизно в 100 разів. У процесі його виробництва використовується давно відоме і гарне  обладнання з плетіння павутинних волокон. Ці надтонкі нитки під впливом водяних струменів протягом тривалого часу розщеплюються і перекручуються, що в кінцевому підсумку призводить до отриманню міцного волокна, наділеного новими перевагами і особливими властивостями.

Розглянутий вид серветок можна використовувати у вологому і в сухому вигляді. Але, в процесі чищення поверхонь краще користуватися злегка зволоженими серветками. Під час роботи від миючих засобів можна відмовитися повністю, для отримання хороших результатів буде достатньо води.

Якщо виникне необхідність в поліровці нанообробній поверхні, то для цього, мабуть, краще користуватися сухою серветкою, оскільки є ризик пошкодження ще не повністю затверділого нанопокриття.

Кілька слів про догляд за серветкою:

Якщо забруднення не надто суттєве, серветку досить просто промити водою. При сильному забрудненні допоможе пральна машина з встановленою температурою прання до 95 ° С.

Деяким тканинам під час прання властиво ворситися, тому, після процесу її рекомендується ретельно витрусити і ще раз прополоснути водою.
 
Інші корисні поради:
 

Продолжение на следующей странице


Читати також:
Все ще миєте підлоги по-старому, використовуючи звичайну ганчірку? Швабра з насадкою з мікрофібри допоможе вам видалити весь
Скотч без сумніву є прекрасним кріпильним і пакувальним матеріалом. Однак після приклеювання він в більшості випадків залишає на
Ковроліном покривають східці і підлоги в громадських установах і офісах, а ще для утеплення підлоги його стелять в квартирах. І
Навряд чи можна знайти будинок, в якому не було б дзеркала. Зазвичай їх не менше 3, але буває і більше. І кожне вимагає догляду:
Найбільш часто ванну кімнату облицьовують таким матеріалом, як плитка. З метою збереження його первісного лиску і виду, важливо
Коли в мене від порушення режиму дня з'явилися темні кола під очима, я звернулася до класики народної косметології - огірковим