Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Як прикрасити новорічну ялинку

Розміщено : 7-12-2015 | Категорія: Різні поради | Переглядів: 1579   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

Ялинка є істинним символом наступаючого року. Саме тому, у переддень цього свята, такі деревця можна спостерігати повсюдно, починаючи від житлових будинків / квартир, і закінчуючи громадськими, навчальними і технічними установами та підприємствами.

Як встановити і прикрасити

В цілому, новорічна ялинка може бути будь-якого розміру і висоти. Втім, вона при цьому також повинна бути достатньо пухнастою і красивою. Ідеальним рішенням, в цьому випадку, цілком можуть стати їли «Оморіка» в горщику. Дані вироби найчастіше мають компактні розміри і чудовий відтінок.

Щоб не виникло непередбачених неприємностей, ялину необхідно правильним чином встановити і при цьому переконатися, що вона не «хитається» і не «завалюється» на бік. Якщо ж стійкість ялинки викликає сумніви, рекомендується прив'язати її додатковими мотузками до шафі або до верхівок довколишніх антресолей.

Гірлянди. Ці електричні миготливі лампочки, які вішають на ялинку першими. Вони надають оздобленню шарм і якесь чаклунство. Однак перед установкою, необхідно переконатися в їх працездатності, і при можливості провести ремонт або заміну.

Іграшки. Вони можуть бути будь-яких розмірів, форм і відтінків. Деякі вважають за краще вішати виключно різнорозмірні кулі, тоді як інші прикрашають своє новорічне деревце тільки іграшками, виконаними у формі різноманітних фігур (людей, природних елементів, будиночків і т.п.). Самі ж іграшки вішають як би по спіралі, при цьому самі дрібні повинні бути вгорі, а найбільш великі внизу.

Смачні прикраси. В якості «смачних» прикрас, як правило, застосовують горіхи, обгорнуті фольгою або кольоровим папером, льодяники, пряники, шоколадні цукерки і все аналогічне. Їх можна вішати в мінімальній кількості і тільки в якості чудесного доповнення до основних прикрасам.

Мішура. Її залишають для фінальнії стадії. Такими елементами обертають вже вбрану ялина, надаючи їй відтінок жвавості. Тут використовують кольорові стрічки, традиційний «дощик» і звичайну мішуру.
 
Інші корисні поради:

Продолжение на следующей странице


Читати також:
Навіть на робочому столі в офісі буде краще з новорічною ялинкою, буде тепліше і веселіше. Зробити таку паперову красуню зовсім
Кожному з нас запам'ятовується святкування Нового року, особливо гарна ялинка з іграшками, гірлянди, конфетті та свічки. Щоб не
Саморобки на Новий Рік - це особливі роботи, які задовго до самого свята приносять в будинок веселощі і гарний святковий настрій.
Мініатюри чудово виглядають практично у всіх інтер'єрах. І їх приємно отримувати в подарунок. Тому маленька ялинка стане чудовою
Напередодні головного зимового свята хочеться порадувати знайомих, друзів і рідних чимось веселим і особливим. Або попросту
У кожному будинку на Новий рік має бути ялинка. Вона допомагає створювати атмосферу свята і затишку. Бувають випадки, коли в