Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Як візуаьно розширити хрущовку

Розміщено : 25-10-2015 | Категорія: Різні поради | Переглядів: 1549   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

Жителі невеликих квартир часто йдуть на різного роду перепланування та зміни існуючого простору з метою його збільшення та оптимізації.

Розглянемо деякі прийоми і правила, які дозволять зробити з приміщень-клетушек цілком затишне житло. Однією з головних проблем наших маленьких квартир є їх «захаращеність». Багато хто роками зберігають речі, про існування яких давно забули. Тому, перш за все, слід викинути весь непотріб.

Зайвий декор: килими, важкі портьєри, картини та декоративні тарілки на стінах візуально зменшують простір, часто є збірниками пилу. Постарайтеся прибрати ці предмети і відразу помітите, що в кімнаті легше дихається.

У маленьких квартирах недоречно виглядають великі предмети, хоча якщо такий предмет один у кімнаті, він здатний, навпаки, розширити простір. Перш ніж здійснювати художній дизайн квартир, непогано зробити невеликі перепланування та правильно організувати простір. Часто великий виграш дає об'єднання кухні та кімнати в їдальню-вітальню, спальню можна поєднати з кабінетом і вбиральні, виділивши для неї найбільшу кімнату в квартирі. Якщо є лоджія, вона послужить хорошим доповненням до кімнати, потрібно лише прибрати з неї мотлох, утеплити і провести електрику.

Комору найбільш доречно переобладнати в гардеробну, що дозволить позбутися від громіздких шаф. Є ідеї, що дозволяють пристосувати під гардеробну обридлі «стінки» і стелажі. Можливо, варто замінити величезні шафи, обсяги яких використовуються нераціонально, на невеликі комоди, що вміщають стільки ж речей.

Сильно економлять простір антресолі і дворівневі ліжка, наприклад, в дитячій кімнаті.

Різного виду кутові дивани і етажерки дозволять використовувати зазвичай пустощі кути. Невисокий подіум не змінить площу кімнати, але створить нове місце для зберігання речей.

Ну і звичайно, існують різні дизайнерські прийоми розширення простору: однаковий колір стін і підлоги в суміжних кімнатах, застосування дзеркал, правильно підібрані кольори, грамотно влаштоване висвітлення.

Зрозуміло, що повністю зробити з хрущовки елітне житло не вдасться, але створити зручні і красиві приміщення цілком можливо.
 

Як візуаьно розширити хрущовку

 

Як візуаьно розширити хрущовку

 

Як візуаьно розширити хрущовку

 Продолжение на следующей странице


Читати також:
Досить часто у внутрішній і зовнішній обробці приміщень багато власників будинків і квартир використовують структурну фарбу.
Пожежа - страшна подія, яка змушує пережити не найприємніші емоції. Проте життя триває, а тому попереду вас чекає серйозне
40 років - такий хороший вік! Все знаєш і вмієш. Звідки ж тоді беруться проблеми в інтимному житті? Основна проблема, з якою до
Практично у кожної людини є бажання створити індивідуальний дизайн в своєму будинку. Ніші здатні внести ту родзинку, яку багато
Скотч я застосовую на дачі в якості ловчих поясів: обмотую смужками клейкої стрічки стовбури дерев - і шкідники застряють на них.