Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Як повісити дзеркало у ванній кімнаті

Розміщено : 22-10-2015 | Категорія: Різні поради | Переглядів: 1478   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

У відсутності дзеркала у ванній неможливо нормально помитися, поголитися і т.д. Іноді ми це навіть не припускаємо, всякий раз вдивляючись у рідне відображення вранці і вечорам. Однак, якщо зняти дзеркало, то можна відчути всю тяжкість щоденного ранкового та вечірнього «обряду». Як-не-як, у відсутності дзеркала нереально фарбувати волосся, робити укладку, митися, вимивати макіяж, голитися і акуратно начищати зуби.

Тому головною справою при лагодження ванної кімнати є ванне дзеркало на вже відремонтовані стіни. І якщо ви вперше хочете зафіксувати дзеркало, то вам потрібно знати, як підвісити дзеркало у ванній, щоб не витратити даремно час і зусилля. По-перше, потрібно визначитися, де і на якому рівні стане перебувати дзеркало. Для цього потрібно взяти безпосередньо дзеркало, присунути його до стіни і знайти найкраще положення, при якому б будь-який член родини бачив себе в дзеркалі.

Після чого належить провести обрис по периметру дзеркала з використанням олівця якого спеціального змивають маркера, щоб в майбутньому правильно зафіксувати його до стіни. Далі приступаємо до кріплення. Якщо дзеркало не дуже важке, то його можна зафіксувати, приклеївши до стіни. Для цього необхідно вдатися до допомоги двостороннього водостійкого скотча. Спочатку наклеюється верхня горизонтальна смуга, починаючи від лівостороннього краю до правого, від однієї лінії до іншої, так, щоб скотч був трохи нижче верхньої смужки.

Далі наклеюється смуга скотча в центрі і в самому кінці нижня смуга, яка не повинна бути нижче проведеної нижньої смуги. Пізніше збивається захисна смужка скотча і на її площину наклеюється дзеркало. Після того як дзеркало прикріпиться, його краї необхідно обробити герметиком, з метою того, щоб з одного боку його крайки не потьмяніли і з іншого боку, щоб не потрапляла волога.

Якщо дзеркало важке, то не обійтися без кріплення на саморізи. Для цього слід обачно проточити діри алмазним свердлом в 4 кутах дзеркала. Пізніше, приклавши дзеркало до ділянки, орієнтуючись на накреслений контур в стіні, потрібно виготовити позначки на стіні чрез просвердлені дірки і просвердлити дрилем або перфоратором. У створені діри на стіні далі вбиваються дюбелі, знову встановлюється дзеркало до стіни і зміцнюється саморізами. Для додання естетичного вигляду дзеркалу, саморізи закриваються залізними або пластмасовими капелюшками.

Ще можна обійтися і без створення отворів в дзеркалі. При цьому система зміцнюється в особливі шурупи-милиці, загорнуті під кутом в 90 градусів. Перед тим як навісити дзеркало у ванній кімнаті потрібно просвердлити по 2 дірки на кожній стороні проведеного контуру, дещо не торкаючись її і маючи одноманітні інтервали з близької кута. Загнати дюбеля білого або чорного кольору. Придавити дзеркало і акуратно прикрутити шурупи-милиці, і таким чином зафіксувати до стіни дзеркало.
 
Читати також:

Продолжение на следующей странице


Читати також:
Ванна кімната - це місце, де люди перебуваючи наодинці з собою, можуть повноцінно розслабитися, відпочити, провести релаксуючі
 Стан будинку відображає внутрішній стан його господині. Саме тому так швидко росте безлад, коли вам погано, і так легко
Пожежа - страшна подія, яка змушує пережити не найприємніші емоції. Проте життя триває, а тому попереду вас чекає серйозне
Навряд чи можна знайти будинок, в якому не було б дзеркала. Зазвичай їх не менше 3, але буває і більше. І кожне вимагає догляду:
Бажаючи облаштувати свою квартиру, люди все частіше почали вдаватися до самостійного виготовлення важливих деталей інтер'єру з
Дзеркало - це важливий предмет декору в будь-якому приміщенні. Даний предмет меблів міцно увійшов в інтер'єри ванної,