Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Як зробити дитяче ліжко з дерева своїми руками

Розміщено : 12-10-2015 | Категорія: Різні поради | Переглядів: 1863   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

Якщо вам набридли стандартні меблі з магазину, якщо ви хочете, щоб ваш будинок виглядав по-особливому затишно і привабливо, тоді за справу! Адже ніщо не може зрівнятися з теплом натурального дерева, з його неповторним малюнком і ледь відчутним запахом лісу. Зробіть своїми руками це чудове дитяче ліжко з дерева - це зовсім не складно, як може здатися на перший погляд.
 
 
Для виготовлення дитячого ліжка з дерева вам знадобиться

    електродриль потужністю 900 Вт .;
    свердло перове №20;
    набір кільцевих пил;
    болгарка з набором шліфувальних пелюсткових дисків №40-120;
    ножівка або бензопила;
    шурупи по дереву 8x150 і 6x80;
    шестигранник;
    шайби під шурупи, насадка, головка для шурупів;
    свердло спіральне 6x300;
    шурупи по дереву 4,5x35-40-45;
    біта і свердло під них на 4,0 і 6;
    стамеска.

Як зробити дитяче ліжко з дерева

Використовуємо тільки суху деревину, для ніжок підійдуть стовбури діаметром 14-15 см, каркас робиться з жердин діаметром 8-10 см.

Як зробити дитяче ліжко з дерева своїми руками


1. Спочатку із заготовок робимо ніжки і несучі поперечні жердини, потім за допомогою дрилі і кільцевої пилки на потрібній висоті вирізаємо круглий отвір глибиною 20-30 мм і діаметром трохи менше жердини. Стамескою вибираємо чашку. Кінці жердин закруглюємо і підганяємо за допомогою болгарки (шліф-диск №40) так, щоб вони входили в чашки. На нижніх поперечинах за допомогою бензопили вибираємо чверть для укладання дощок.

2. Стовпи-ніжки встановлюємо вертикально. У випиляні чашки вставляємо жердини і щільно притискаємо. Із зовнішнього боку в центрі чашки Пєровим свердлом висвердлюємо отвір 4-5 см для заглиблення шурупа. Свердлом 6x300 із зовнішнього боку по центру отвори навпроти чашки свердлимо наскрізь стовпчик ніжки, просвердлюючи відразу жердину на потрібну глибину під шуруп 8x150. Для стійкості конструкції беремо гілки діаметром 4 см і довжиною 30 см, висвердлюємо пером 1,5 см отвори з двох сторін під головку шурупа, потім прикладаємо під кутом 45 град, з внутрішньої сторони, свердлом наскрізь свердлимо ніжку і жердину на 5 см. Кріпимо до ніжки і нижньої перекладини шурупами 8x80, і так - кожну ніжку. Шестигранні шурупи стягаємо дрилем з насадкою. Ось і наш каркас.

3. Після складання і підгонки всіх деталей розбираємо каркас для шліфування й полірування.

Шліфовку виробляємо болгаркою з шліфдіском №40, щоб залишилися природні форми. Сучки округляємо, дефекти вишліфовує. Потім - полірування шліфдіском №120, що надати блиск і гладкість поверхні.

4. Якщо ліжко широке, більше 120 см, то між дужками потрібно встановити поперечно-вертикальні гілки діаметром 4-5 см для жорсткості. У нижній і верхній перекладинах дужки висвердлюємо Пєровим свердлом отвори завглибшки 2-3 см, підбираємо гілки, розкручуємо боковину. Вставляємо гілки, підганяючи одна до одної в стик. Просвердлюємо свердлом на 6 отвори під капелюшок шурупа на 0,5 см, потім свердлом на 4 і прикручуємо. Аналогічно робимо другу спинку.

Візерунок з гілок підбираємо в єдиному стилі. Гілки перед вставкою теж шліфуємо і поліруємо.

Нарізаємо і укладаємо дошки на зрізані чверті нижніх жердин, кладемо фанеру і дитяче ліжко з дерева готове. Залишається тільки пофарбувати лаком, воском, маслом - кому як подобається!
Продолжение на следующей странице


Читати також:
Звичний вигляд шпаківні відомий кожному. А що якщо проявити трохи фантазії? Дерев'яна  шпаківня в такому незвичайному
Заморожене листкове тісто - дуже зручний у використанні продукт. По суті, в нього можна загорнути будь-яку начинку - як солону,
  Якщо тобі здається, що твоя фігура далека від ідеалу, джинси вже не сидять на стегнах так само спокусливо, як і раніше -
 У кожному будинку хоч один раз в житті пригорає їжа. А чи знаєте ви, як позбутися запаху гару в квартирі, викликаного тією
Навіть на робочому столі в офісі буде краще з новорічною ялинкою, буде тепліше і веселіше. Зробити таку паперову красуню зовсім