Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Приснилась сестра (родная, двоюродная). Что означает сестра во сне

Розміщено : 2-02-2017 | Категорія: Різні поради | Переглядів: 893   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

Дуже часто ті люди, яких ми любимо і які займають велике місце в нашому житті, приходять до нас і у снах. Не дивно, що все частіше ми задаємося питаннями, до чого сниться сестра (рідна, двоюрідна або навіть зведена).

Тому й трактування сновидінь відрізняється, і, якщо ви хочете зрозуміти, до чого сниться сестра, перш за все, треба знати, яку роль вона відіграє у вашому житті. Ми наводимо кілька найпопулярніших сонників, в яких є відповідь на ваше питання.

Тлумачення Міллера


До чого сниться сестра: вона найчастіше сниться до отримання від неї ж новин. Якщо вам приснилася зведена сестра або та, з якою ви не підтримуєте стосунки, вас чекає докучливе втручання у ваше життя.

Вагітна сестра – як правило, до грошей або до отримання підвищення по службі.

До чого сниться сестра: тлумачення з дворянського соннику (Н. Гришина)


Двоюрідна сестра, яка спілкується з вами – це означає роздратування на свої власні помилки. Якщо ж сестра сідає на щось, то, швидше за все, її чекає заміжжя.

Смерть сестри: до щасливих змін у вашій власній родині.

До чого сниться сестра: тлумачення по соннику міс Хассе


Сварка з рідною сестрою: всі у вашій родині буде відмінно. Рідні люди оточують вас з усіх боків. Незалежно від того, чи жива ця сестра і сьогодні.

Весілля сестри: від того, наскільки добре і охайно вона виглядала, залежить ваше сімейне щастя

До чого сниться сестра: тлумачення по соннику Медеї


Бійка з сестрою: швидше за все, ви зовсім скоро отримаєте підвищення по службі.

До чого сниться що померла сестра: це означає, що вам необхідна підтримка і опіка. У вашому житті бракує чуйності і жіночої теплоти.

Сестра чоловіка: це означає, що в її любовні переживання має місце бути суперниця. Гіпотетична або реальна.


Так що ви можете бачити – різноманітність тлумачень дозволяє вам вибрати те, що найбільше підійде саме вашій ситуації. У будь-якому разі побачити рідну людину уві сні – це завжди приємно. Тому питання, до чого сниться сестра, можна вважати риторичним.
Продолжение на следующей странице


Читати також:
К чему снится тюрьма? Сидеть в ней или видеть заключенного. Мы собрали несколько основных толкований подобных снов. Возможно,
Хотите знать, к чему снятся огурцы? Тогда читайте наши толкования, которые мы собрали из самых популярных сонников. Тут вы
Если во сне вы увидели дочку, нужно серьезно отнестись к такому сигналу, который может быть предупреждением о ближайших
На вопрос, к чему снится убийство, невозможно сразу ответить, не зная подробностей сновидения. Важно, кто был душегубом, а кто –
Приснившаяся ночью грязь является олицетворением кипучей деятельности, массы всяческих событий, богатства, а также сплетен.
Если в реальности муха, упавшая в еду, ассоциируется с подарком, то во сне такая ситуация сулит не очень приятными событиями и